FAQ: Zakkum Bateristi Kim?

Zakkum üyeleri kim?

Zakkum grubunun solisti, gitaristi ve bestecisidir. Yusuf Demirkol, 3 Ocak 1980 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Liseyi Ankara’da bitirdikten sonra 1997 yılında Kıbrıs’a yerleşti. 2 yıl sonra tekrar Ankara’ya döndü. 1999 yılında Cem Senyücel ve Eren Parlakgümüş ile birlikte “Raindog” adlı müzik grubu kurdular.

Zakkum grubu ne zaman kuruldu?

Zakkum, 1999 yılında Raindog adıyla Ankara’da kurulmuş Türk alternatif rock grubu. Raindog ismiyle bine yakın sayıda sahne performansı gerçekleştiren grup, albüm çalışmaları esnasında Türkçe bir isme geçiş yaparak “ Zakkum ” adını kullanmaya başlamıştır.

Zakkum kim?

Yusuf Demirkol, Salih Eren Parlakgümüş, Ali Emre Yılmaztürk ve Cem Senyücel’den oluşan grup 1999 yılında Raindog adıyla kuldu.

Zakkum Yusuf nereli?

To connect with Zakkum, join Facebook today. ZAKKUM tarihinde bugün: Altı yıl önce, 21 Şubat 2011’de ikinci stüdyo çalışmamız “13” müzik marketlerdeki yerini aldı. Volkan Yırtıcı ile birlikte Ankara Detay Müzik Stüdyoları’nda kaydedilen “13” albümünden Anason, Yüzük, Teslim Ol şarkıları kliplendirildi.

Zakkum nasıl bir bitki?

Zakkum, Apocynaceae ailesinden, özellikle Akdeniz bölgesinde yetişmekle birlikte dünyanın her yerinde süs bitkisi olarak yetiştirilebilen bir bitkidir. Renkli çiçekleri ve her mevsim yeşil kalmasından dolayı tercih edilmektedir.

Ben ne yangınlar gördüm çıkış tarihi?

Zakkum ‘un, eski ismiyle “Raindog”un geçmiş sahne yıllarına ait fotoğraflar ve o senelere ait objelerin ön planda olduğu video klibin yönetmen koltuğunda, İmre Haydaroğlu oturuyor. Hüzzam ‘ın sözleri Cem Senyücel’e, müziği ve düzenlemesi ise Yusuf Demirkol’a ait. Hüzzam, Zakkum YouTube kanalında izleyicisiyle buluştu.

You might be interested:  Zakkum Nasıl Köklendirilir?

Cem Senyücel kaç yaşında?

Ünlü müzisyen, saç ektirip, burnundan ameliyat oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *