Soru: Oya Lale Özan Arslan Eşi Kim?

Lale Özan Arslan aslen nereli?

Oya Lale Özan Arslan, Ankara’da doğmuştur. Oya Lale Özan Arslan, Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk yaparken Anadolu Ajansı “ART” adı altında radyo ve görüntü servisi kurduğunda sunuculuğa 1992 yılında radyo Anadolu’da Metin Uca ile kültür sanat programı sunarak başladı.

Lale Ozan Arslan kimdir?

Oya Lale Özan Arslan Ankara doğumlduur. 1997 yılından CTV, 2004 – 2009 yılları arasında TRT Ankara radyosunda yapımcılık ve sunuculuk yaptı. 2009 yılından itibaren Haber spikeri olarak çalışan Oya Lale Özan Arslan, Redhack ile canlı yayın yaparak ününe ün kattı.

Ayşenur Arslan kac evlilik yapti?

Halk TV yönetiminin ısrarlı özürleri ve isteklerini kıramayan Ayşenur Arslan Halk TV’ye geri dönmeye karar verdi. Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Lale Arslan hangi kanalda?

Halk TV’nin eski çalışanları Şaban Sevinç, Oya Lale Özan Arslan, Oktan Erdikmen, Semra Topçu ve Rahmi Aygün yeni kurulacak televizyon kanalı Bizim TV’de buluşacak.

Ayşenur Arslan oğlu kim?

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 1986 – 1989 yılları arasında Eskişehir’de Ahmet Kanatlı lisesinde okudu. Lise yıllarında yüzme sporu ile ilgilendi. Üniversite eğitimini 1990 – 1994 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

You might be interested:  Sık sorulan: Lale Hangi Ilde Yetişir?

Yılmaz Özdil kaç yaşında?

Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Ayşenur Arslan saçı peruk mu?

“Yıkanırken elime saç gelsin” diyen Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, katıldığı televizyon programında saç nakli yaptırdığını söyledi. Ayşenur Arslan ‘ın sunduğu ‘Medya Mahallesi’ programına katılan Özkök, ” Saç ektirdiniz mi?” sorusuna ” Saç ekimi değil, nakli yapıldı” diye yanıt verdi.

Halk TV spikeri Ayşenur Arslan kaç yaşında?

Ayşenur Arslan 16 Eylül 1950 tarihinde doğmuştur. Aydınlı oan Aslan, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur. Ayşenur Arslan TRT’de 1974 yılında gazeteciliğe muhabir olarak başlamıştır.

Bizim TV hangi kanalda?

Bizim Tv, Tivibu 20. Kanaldan yayın yapacak.

Halk TV Gündem Özel sunucusu kim?

Halk Tv Gündem özel sunucusu olan Eylül Han Tezel hayatı merak ediliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *