Soru: Lale Arslan Hangi Kanalda?

Lale Ozan Arslan kimdir?

Halk Tv’nin Gezi Parkı eylemleriyle başlayan yayınlarıyla birlikte tanındı. Oya Lale Özan Arslan, Ankara’da doğmuştur. 2004 – 2009 yılları arasında Trt Ankara Radyosunda yapımcılık ve sunuculuk görevi yaptı. Oya Lale Özan Arslan, Ağustos 2009 ayından itibaren halk tv’de haber spikeri olarak çalışmaktadır.

Ayşenur Arslan oğlu kim?

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de doğmuştur. 1986 – 1989 yılları arasında Eskişehir’de Ahmet Kanatlı lisesinde okudu. Lise yıllarında yüzme sporu ile ilgilendi. Üniversite eğitimini 1990 – 1994 yılları arasında Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

Ayşenur Arslan kac evlilik yapti?

Halk TV yönetiminin ısrarlı özürleri ve isteklerini kıramayan Ayşenur Arslan Halk TV’ye geri dönmeye karar verdi. Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Ayşenur Arslan kiminle evli?

Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Ayşenur Arslan’ın kaç çocuğu var?

“Yıkanırken elime saç gelsin” diyen Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, katıldığı televizyon programında saç nakli yaptırdığını söyledi. Ayşenur Arslan ‘ ın sunduğu ‘Medya Mahallesi’ programına katılan Özkök, ” Saç ektirdiniz mi?” sorusuna ” Saç ekimi değil, nakli yapıldı” diye yanıt verdi.

Selçuk Geçer Alevi mi?

Tuncelili olup olmadığımı merak ediyorsunuz. Evet, Tunceliliyim. Evet, Aleviyim.

You might be interested:  Lale Dikimi Ne Zaman Yapılır?

Selçuk Geçer Kimdir Nereli?

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. Lise öğrenimini Eskişehir Ahmet Kanatlı lisesinde, Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 3 Mayıs 2009 tarihinde evlenen Selçuk Geçer ‘in 2 çocuğu vardır.

Gazeteci Ayşenur Arslan kaç yaşındadır?

Ayşenur Arslan 16 Eylül 1950 tarihinde doğmuştur. Aydınlı oan Aslan, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur.

Nur Arslan kaç yaşında?

71 yaşında (16 Eylül 1950)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *