Okuyucular soruyor: Lale Belkıs Kim?

Lale Belkıs eşi kimdir?

Lale Belkıs, gerçek adı Belkıs Durmaz, 28 Kasım 1938, İstanbul doğumlu eski manken, şarkıcı ve oyuncu. 1938’de İstanbul’da dünyaya geldi. Gerçek adı Belkıs Durmaz’dır. Olgunlaşma Enstitüsü mezunudur.

Lale Belkıs’ın çocuğu var mı?

2. Evliliği: İkinci evliliğini 1975 yılında Ateş böceği Yalçın Otağı ile yaptı. Eşi 15 Ağustos 2014 günü vefat etti. Lale Belkıs ‘ ın çocuğu yoktur.

Lale Belkıs kaç yaşında öldü?

Lale Belkıs ya da gerçek adıyla Belkıs Durmaz, 28 Kasım 1938 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 82 yaşındaki Lale Belkıs, eski manken,söz yazarı,Besteci ve şarkıcı,tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, dublaj sanatçısı, şair, yazar ve ressamdır. 1938’de İstanbul’da dünyaya geldi. Gerçek adı Belkıs Durmaz’dır.

Lale Belkıs sağ mı?

Ünlü oyuncu, 1962 yılında tiyatro oyuncusu Pekcan Koşar ile evlense de kısa süre sonra boşandı. 1975 yılında ateş böceği Yalçın Otağı ile dünya evine girdi, ancak 15 Ağustos 2014 tarihinde Otağı hayatını kaybetti.

Lale Belkıs nerede oturuyor?

Lale Belkıs, İstanbul’da Moda’daki evinde eşi “Ateş Böceği” Yalçın Otağı’ ile oturdu. Ayrıca yaz aylarında Datça’da Ak Tur Tatil Köyü’nde yaşadılar.

Lale Belkıs nerede doğdu?

İstanbul, Türkiye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *