Okuyucular soruyor: Asmalı Konak Lale Kim?

Asmalı Konak hikayesi nedir?

Birbirlerine âşık olan çift evlenmek üzere Kapadokya’ya giderler. Seymen ise Kapadokya’nın gelişmiş, aynı zamanda da geleneklerine bağlı köklü bir ailesinin varisidir. Asmalı Konak denilen muhteşem bir evde ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Bahar gelin geldiği yöreye ve Seymen’nin yöredeki saygınlığına hayran kalır.

Asmalı Konak Sümbül Sultan kimdir?

Dizide Seymen Karadağ’ın annesi Sümbül Hanım’ı yılların deneyimli oyuncu Selda Alkor canlandırdı. Alkor, Asmalı Konak ‘ın ardından ekranın bir başka unutulmaz dizisi Çemberimde Gül Oya’da da rol aldı. Oyuncu, kariyerini sinema, tiyatro ve TV dizilerinde sürdürüyor.

Asmalı Konak Zeliha kim?

Yayımlandığı dönemde reyting rekorları kıran Asmalı Konak ‘ta Zeliş karakterine hayat veren Naz Temel’in son hali Temel’in inanılmaz değişimi ise gündem oldu.

Asmalı Konak dizisi kaç bölüm sürdü?

Ürgüp şehir merkezinde bulunan Asmalı Konak Müzesi’nin giriş ücreti 3 TL.

Asmalı Konak ilk ne zaman başladı?

Kapadokya Bölgesinin tanıtımında büyük rol sahibi olan Asmalı Konak dizisinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın bebeği olan Tülin Barutçu Özel, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Özel Kardelen Koleji’nde eğitimine devam edecek. 2003 yılında tüm Türkiye’nin büyük bir beğeni ile izlediği Asmalı Konak’ın minik yıldızı olan

Asmalı Konak filmi nerede çekildi?

Burada sizleri hemen bilgilendirelim, dizinin çekimleri iki farklı konakta yapılmıştır. Konaklardan biri Ürgüp merkezde iken, diğer konak ise Ürgüp’e 5 km uzaklıkta bulunan Mustafapaşa Beldesi’nde bulunmaktadır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Lale Soğanı Saksıya Nasıl Dikilir?

Asmalı Konak Hayat bebek kim?

Kapadokya bölgesinde çekilen ve yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören Asmalı Konak dizisinde Bahar ve Seymen’in kızı olan ‘ Hayat ‘ bebek rolünü canlandıran Tülin Barutçu, dizinin çekildiği Nevşehir’de yaşıyor.

Asmalı Konak dizisi neden bitti?

Dizinin yapımcısı olan şirketin (ANS), rakip grup ile (Doğan Holding) ortaklığı olmasının, bitişin ardında yatan en önemli neden olduğunu söyleyen Okay, yapımcı şirketin hissedarı olan gruptan gelen baskılar nedeniyle aniden bitiş kararının alındığını, ardından Asmalı Konak ‘ın bir film ile bitirildiğini söyledi.

Asmalı Konak dizisi ne zaman başladı?

Asmalı Konak dizisi iki farklı konakta çekilmiştir. Bu konaklardan bir tanesi Ürgüp’e 5 kilometre mesafede Güneşin Şehri Mustafapaşa’da bulunuyor. Günümüzde Old Gerek Hause ismi ile otel ve restoran olarak hizmet vermektedir.

Özcan Deniz kaç doğumlu?

19 Mayıs 1972 (49 yıl yaşında)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *