Lale Özan Arslan Nerede?

Lale Özan Arslan aslen nereli?

Oya Lale Özan Arslan, Ankara’da doğmuştur. Oya Lale Özan Arslan, Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk yaparken Anadolu Ajansı “ART” adı altında radyo ve görüntü servisi kurduğunda sunuculuğa 1992 yılında radyo Anadolu’da Metin Uca ile kültür sanat programı sunarak başladı.

Lale Özan Arslan ın kimdir?

Oya Lale Özan Arslan Ankara doğumlduur. 1997 yılından CTV, 2004 – 2009 yılları arasında TRT Ankara radyosunda yapımcılık ve sunuculuk yaptı. 2009 yılından itibaren Haber spikeri olarak çalışan Oya Lale Özan Arslan, Redhack ile canlı yayın yaparak ününe ün kattı.

Lale Arslan hangi kanalda?

Halk TV’nin eski çalışanları Şaban Sevinç, Oya Lale Özan Arslan, Oktan Erdikmen, Semra Topçu ve Rahmi Aygün yeni kurulacak televizyon kanalı Bizim TV’de buluşacak.

Ayşenur Arslan oğlu kim?

Halk TV yönetiminin ısrarlı özürleri ve isteklerini kıramayan Ayşenur Arslan Halk TV’ye geri dönmeye karar verdi. Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Yılmaz Özdil kaç yaşında?

Bizim Tv, Tivibu 20. Kanaldan yayın yapacak.

Halk TV Gündem Özel sunucusu kim?

Halk Tv Gündem özel sunucusu olan Eylül Han Tezel hayatı merak ediliyor.

Ayşenur Arslan kiminle evli?

Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

You might be interested:  FAQ: Lale Soğanı Hangi Ayda Ekilir?

Ayşenur Arslan saçları peruk mu?

“Yıkanırken elime saç gelsin” diyen Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, katıldığı televizyon programında saç nakli yaptırdığını söyledi. Ayşenur Arslan ‘ ın sunduğu ‘Medya Mahallesi’ programına katılan Özkök, ” Saç ektirdiniz mi?” sorusuna ” Saç ekimi değil, nakli yapıldı” diye yanıt verdi.

Ayşenur Arslan kimin kızı?

Hüseyin Uyanık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *