Hızlı Cevap: Mavi Lale Yayınları Hangi Cemaatin?

Güvender Yayınları kime ait?

Kaynak Holding bünyesinde bulunan Gökkuşağı Dağıtım Pazarlama; Anafen, Coşku, FEM, Değer, Dijital, Dilfem, Güvender, Körfez, Analitik, İhtiyaç, Maltepe, Zirve, Zambak, Sürat gibi yayınların dağıtım-pazarlamasını yapıyor.

Hikmet Neşriyat kime ait?

Bu zor şartlara rağmen Malatya eski milletvekili (merhum) İsmail Hakkı ŞENGÜLER ve arkadaşlarının bir araya gelerek 1962 yılında kurdukları HİKMET NEŞRİYAT, ilkeli, seviyeli ve nitelikli yayıncılık anlayışı ile kültürümüzün başyapıtlarından temel kaynak eserler yayınlamaya başlamış olup, milletimizin gönlünde

Hikmet Neşriyat hangi cemaatin?

İsmailağa Cemaati ‘nin yayınevi Muallim Neşriyat ‘tan çıkan “Her Anneye lazım” adlı kitap tartışma yarattı. Kitapta kadınlara, cinsel ilişki sırasında “Allah dostlarını, alimleri” düşünmeleri tavsiye edilip böylelikle doğacak çocukların o kişilere benzeyeceği iddia edildi.

Yasak olan yayınlar hangileri?

YASAKLANAN DERGİLER

  • AKADEMİK ARAŞTIRMALAR DERGİSİ
  • AKSİYON.
  • ASYA PASİFİK (PASİAD) DERGİSİ
  • BİSİKLET ÇOCUKDERGİSİ
  • DİYALOG AVRASYA DERGİSİ
  • EKOLİFE DERGİSİ
  • EKOLOJİ DERGİSİ
  • FOUNTAIN DERGİSİ

Yasaklı kitap bulundurmak suç mu?

Ülkemizde yasaklanmış bir kitap listesi bulunmamaktadır. Fasıl 154 Ceza Yasasının 48’inci ve 59’uncu maddesi kapsamına girmeyen veya söz konusu Yasa maddelerinin belirlediği koşula haiz olmayan kitap ve sair yayınlar suç teşkil etmemektedir.

Ihtiyaç yayınları Fetö nün mü?

İhtiyaç Akademi KPSS hazırlık eğitimi veren bir kurum olarak Türkiye’de birçok şubesi var. KPSS hazırlık yayınları da yapan kurum FETÖ ile ilişkili olduğu ortaya çıktı. İhtiyaç Akademisi ile ilgili gelen bilgilere göre, genel merkez FETÖ ‘cü olduğu iddiası ile kapatıldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Lale Argo Ne Demek?

Timaş Yayınları kime ait?

Timaş Yayınları 1982 yılında İstanbul’da Hekimoğlu İsmail ve Ahmed Günbay Yıldız tarafından kurulmuştur. Şimdiye kadar 4000’den fazla kitap yayını yapan Timaş ‘ın Yönetim Kurulu Başkanlığını Osman Okçu yürütmektedir.

Akçağ Yayınları kime ait?

Akçağ yayınları sahibi Ahmet Ünalmış ile yardımcılarına başarılar diliyorum…

Esma Muratoglu kimdir?

Esma Muratoğlu,İslam, İslam Eğitimi, Tasavvuf – Mezhepler – Tarikatlarkategorilerindeeserler yazmışbir yazardır. Evlilik Ehliyeti kitabının yazarıdır. Esma Muratoğlu kitapları;Muallim Neşriyataracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Altın Kitaplar Yayınevi yasaklı mı?

Kapatılan yayınevleri şöyle: Altınburç Yayınları, Burak Basım Yayın Dağıtım, Define Yayınları, Dolunay Eğitim Yayın Dağıtım, Giresun Basım Yayın Dağıtım, Gonca Yayınları, Gülyurdu Yayınları, GYV Yayınları, Işık Akademi, Işık Özel Eğitim Yayınları, Işık Yayınları, İklim Basın Yayın Pazarlama, Kaydırak Yayınları, Kaynak

Zambak yayınları yasaklandı mı?

Yazı ekinde verilen “ yasak yayınlar ” listesinde; Zaman gazetesi, Today’s Zaman gazetesi, Taraf gazetesi, Bugün gazetesi, Millet gazetesi, Meydan gazetesi, Özgür Düşünce gazetesi, Nokta dergisi, Aksiyon dergisi, Sızıntı dergisi, Kaynak Yayınları, Sürat Yayınları, Zambak Yayınları yer aldı.

Işler Kitabevi ne zaman kuruldu?

İşler Kitabevleri 1989 yılında Ankara’da tüccar bir ailede yetişmiş iki kardeş tarafından kuruldu. Türkiye geneli 2000’den fazla kitapçı ve kırtasiyecinin toptan ders kitabı ve kaynak kitabı ihtiyacını karşılamaya başladı. Devlet, ders kitaplarını ücretsiz vermeye başlayınca sadece yardımcı kaynaklara odaklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *