Soru: Mustafa Ceceli Gül Rengi Ne Zaman Çıktı?

Mustafa Ceceli Sultanım ne zaman çıktı?

Mustafa Ceceli, 2014 yılında sevenleriyle buluşturduğu ‘Kalpten’ isimli albümünde ki “Gül Rengi”şarkısı ve 2016 yılında çıkardığı son albüm çalışması ‘Aşk İçin Gelmişiz’in çıkış şarkısı olan “ Sultanım ” ile YouTube’ta Türk sanatçılar arasından klibi 100 milyon izlemeye ulaşan ilk ve tek erkek sanatçı oldu.

Mustafa Ceceli öptüm nefesinden ne zaman çıktı?

Yaklaşık iki yıl süren çalışma sonrasında 20 Kasım 2009 tarihinde ilk solo albümü ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Albümün adını Mustafa Ceceli koydu. Bu albümdeki “Hastalıkta Sağlıkta”, ” Bekle “, “Dön”, “Tenlerin Seçimi” isimli parçalarını kliplendirerek dinlenme oranlarını arttırdı. 16.

Havasından suyundan şarkısını kim söylüyor?

Official music video of “Havadan Sudan”, performed by Ebru Yasar, from the album “Haddinden Fazla” published by DMC, now on netd müzik.

Rüyalarda sor söz müzik kime ait?

Söz ve müzik Hüseyin Mehmedoğlu, düzenlemesinin ise Mustafa Ceceli tarafından yapılan ” Rüyalara Sor ” şarkısının klibi ise Hasan Kuyucu tarafından çekildi.

Sultanım şarkı sözü kime ait?

ŞARKI SÖZÜ Albümün 2. şarkısı olan Sultanım ‘ın sözleri Zara’ya bestesi ise Ekrem Düzgünoğlu’na ait. Şarkının düzenlemesi Mustafa Ceceli tarafından yapıldı.

Öptüm nefesinden kimler söylüyor?

Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar’ın birlikte söyledikleri Öptüm Nefesinden şarkısı Youtube’da yayınlandı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gül Hastalığı Hangi Krem?

Mustafa Ceceli kürt mu?

2 Kasım 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Mustafa Ceceli, baba tarafından aslen Çankırılıdır, anne tarafından Romanya göçmenidir.

Mustafa Ceceli Ekin Uzunlar klip nerede çekildi?

Türk şarkıcı Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar, Kayseri’nin doğal güzelliği Sultan Sazlığı Milli Parkı’nda ‘Öptüm Nefesinden’ adlı klibi çekti.

Mustafa Ceceli nereli ve kaç yaşında?

Mustafa Ceceli (d. 2 Kasım 1980, Ankara), Türk şarkıcı, aranjör, albüm yapımcısı. Mustafa Ceceli ‘nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çok küçük yaşlarında farkedildi. 6 yaşında piyano ile tanışan Ceceli ‘ye, almış olduğu 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuvar eğitimi almasını önerdi.

Mustafa Ceceli nerede doğmuştur?

Gül Rengi, şarkısı Mustafa Ceceli ‘nin Kalpten albümünün yedi numaralı olup söz ve müzik Süleyman Billor’a aittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *