Soru: Farmasi Gül Suyu Ne Işe Yarar?

Farmasi gul suyu ne işe yarar?

Farmasi naturelle doğal gül suyu 225 ml ısparta’nın nadide güllerinden elde edilen naturelle gül suyu, cildinizi tazeler ve yeniler, cildinizin nem kaybını önler. Cildinizi sıkılaştırarak taze ve duru bir görünüm saglar. Ürün %100 orijinaldir.

Natural Rose Water Farmasi nasıl kullanılır?

Farmasi Pure Rose Gül Suyu kullanımında makyaj pamuğunuzu ıslatmayı tercih edebilirsiniz. Ürün makyaj pamuğunun ıslatılması ile dekolte, yüz ve boyun bölgenize tatbik edilebilir. Ürünün kullanım sıklığını gün içerisinde kullanmaya ihtiyaç gördüğünüz her an olarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

Dr C Tuna Pure Rose gül yağı ne işe yarar?

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytin yağları ile zenginleştirilen formül üstün özellikteki gül yağı ‘nı oluşturmaktadır Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık verir, yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek olur.

Farmasi Gül Suyu nasil kullanilir?

Kullanımı: Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Minyatür Gül Ne Zaman Budanır?

Farmasi Gül Suyu seti nasıl kullanılır?

Kullanım: Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından gül suyunu tonik olarak uygulayın. Daha sonra gülsuyu yağını parmak ucunuza damlatın, hafifçe ve hassas hareketlerle alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayınız. Sabah ve akşam ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Farmasi Gel Cleanser nasıl kullanılır?

Avuç içinizde bir miktar jeli ılık su ile köpürtün. Makyajsız yüzünüze yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile iyice durulayın, bir havlu yardımıya yüzünüzün ıslaklığını nazikçe alın veya yüzünüzü kendiliğinden kurumaya bırakın.

Farmasi yüz temizleme toniği nasıl kullanılır?

YÜZ TEMİZLEME TONİĞİ KULLANIMI 225 mililitre olan ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Yapmanız gereken yüzünüzü yıkayıp ve nemli kalmasını sağladıktan sonra ıslak eliniz ile aşağıdan yukarı doğru küçük ve nazik masaj hareketleri ile söz konusu toniği uygulamanızdır.

Dr Tuna tonik nasıl kullanılır?

Dermatolojik olarak test edilmiştir. Kullanım Önerisi:: Günde iki kez, sabah ve akşam dördüncü adım olarak uygulayın. Pamuklu bir bezi bir miktar ürünle ıslatın. Yüz ve boyun bölgenizi nazikçe temizleyin.

Farmasi Pure Rose gül yağı ne işe yarar?

Farmasi Pure Rose Gül Yağı ise gül suyundan saf gül yağının ayrıştırılması ile geliştirilmiştir. Farmasi Pure Rose Gül Yağı ciltte yağlı his bırakmıyor olmasının haricinde cildin istenen parlaklığı kazanmasına, yenilenmesine ve yumuşaklık hissi kazanıyor olmasına olanak sağlamaktadır.

Rose Gül yağı ne işe yarar?

Gül yağı aromaterapide yaygın olarak kullanılan esansiyel bir yağdır. Bazı gül türlerinin yapraklarından çıkarılan gül yağının belirli iyileştirici özelliklere sahip olduğu düşünülmektedir. Cilde uygulandığında, gül yağı cildin genel kalitesini iyileştirirken ağrı ve iltihabı hafifletmeye yardımcı olabilir.

You might be interested:  FAQ: Yufkalı Gül Böreği Nasıl Yapılır?

Gül suyu cilde iyi gelir mi?

Gül suyu gözenek ve yağları temizleyerek cildinizi en iyi nemlendirme için hazırlar. Gül suyu, pH dengeleme özelliği sayesinde mükemmel bir toniktir. Cildinizdeki kirlerin giderilmesine yardımcı olur.

Gül suyu sürdükten sonra yıkanır mi?

Birkaç damla gül suyunu pamuğa dökerek cildinize sürün. Çok kullanılmadığı sürece cildin yıkanması gerekmez. Ancak fazla kullanılırsa yarım saat beklettikten sonra cildinizi yıkayabilirsiniz. Direk kullanılan gül suyu cildin elastikiyetini arttırmanın yanında cilde güzellik verir.

Gül suyu nasıl kullanılır?

Cilt için kullanımı: Gül suyuna pamuğu batırın; yüz, boyun ve dekolte bölgesine gün boyu ara ara sürerek uygulayın. Cildin yumuşamasını, temizlenmesini, canlanmasını ve ferahlık kazanmasını sağlayacaktır. Tonik gibi kullanmak: Gül suyunu tonik yerine cildin yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı sağlanabilir.

Gül suyu hangi cilt tipine uygun?

Hassas ciltlerde kullanabilir. Gül suyu doğal ve hafif yapısıyla hassas ciltlilerinde kullanabileceği bir üründür. Kızarıklığı ve tahrişi hafifletir. Suyun en iyi yanı, yan etkisi olmamasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *