Soru: Emre Gül Kim?

Emre Gül Youtube kaç yaşinda?

3 Ocak 1998 Hatay, İskenderun doğumlu olan Emre Gül, eğitimine Marmara Üniversitesi’nde devam etmektedir. 2014 yılında ilk hikayelerini yazmaya başlayan yazarın Nar Serisi’nin ilk kitabı Nar 2016 yılında Ephesus Yayınları etiketi ile yayınlanmıştır.

Sefa kındır kaç yaşında?

Herkese Merhaba, yeni video ile karşınızdayız. Bugün Emre Gül nişanlandı. Mami Emen ve ekibiyle Emre ‘ye güzel bir sürpriz yaptık. Kendisine bir ömür mutluluklar diliyoruz.

Tiktok fenomeni Emre Gül kaç yaşında?

Emre Gül, 23 Nisan 1994 Adana doğumludur. Youtuber olan ünlü fenomen aynı zamanda sinema oyuncusudur. Youtube kanalında 1 milyon abonesi bulunmaktadır. 2017 yılında Youtube kanalı açan Emre Gül ‘ün aynı zamanda İnstagram hesabı da bulunmaktadır.

Emre Gul ne is yapiyor?

CEMRE SOLMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ? Cemre Solmaz, 2000 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya geldi. 21 yaşındaki fenomen, şu anda İstanbul’da yaşamaktadır.

Emrullah Sürmeli kaç yaşında?

Çevredeki vatandaşların korkuyla olay yerine koşarken kaza geçiren fenomen ise yaşadıklarını soğuk kanlılıkla anlattı. Osmaniye’de sosyal medya fenomeni Sefa Kındır, video çekmek için tasarladığı uçağı karayolunda test ederken rüzgarında etkisiyle birden havalanan uçak yere çakıldı.

Sinan Poyraz kaç yaşındadır?

31 yaşında (28 Eylül 1989)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *