Sık sorulan: Nivea Gül Suyu Tonik Nasıl Kullanılır?

Nivea gül suyu içeren tonik nasıl kullanılır?

Suya dayanıklı makyajı çıkartma, arındırma ve derinlemesine temizleme vaadinde. Yüz ve dudak için kullanıma uygun. 150 ml. Islak cilde masaj yaparak uygulayıp ılık suyla durulamak gerekiyor.

Gül suyu tonik nasıl uygulanır?

Cilt Parlatıcı Gül Suyu Toniği Yarım çay bardağı doğal gül suyu ve maden suyunu bir kavanoz içerisine koyun. İçerisine 2 tatlı kaşığı limon suyu ilave ederek, çalkalayın. Günde sabah ve akşam olmak üzere cildinizi temizledikten sonra kullanın.

Tonik günde kaç kez kullanılır?

Tonikleri hem gündüz hem de gece kullanabilirsin ama cildin hassassa, kolayca tahriş oluyorsa günde bir kez kullanabilirsin. Eğer sivilceler, yağlı ciltler için tonik kullanıyorsan da; bu tonikler güçlü asitli içeriklere sahip olduğu için kullanım sıklığını bir uzmana danışmanı öneririz.

Nivea gül suyu tonik ne işe yarar?

NIVEA Aqua Rose Organik Gül Suyu İçeren Süt & Tonik, sert bir şekilde ovalamadan suya dayanıklı makyajı çıkarır. Cildi kurutmadan arındırır ve tonik etkisi sağlar. Anti oksidan etkisi olan organik gül suyu, cildin doğal nem dengesini saglar böylece cildinizi nemlendirir ve yatıştırır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gül Dikimi Nasıl Olur?

Nivea Makyaj Temizleme suyu Nasıl Kullanılır?

Nasıl

  1. 1UYGULAMA. Gündüz ve gece yüzünüze pamuk yardımıyla nazikçe masaj yaparak uygulayın.
  2. 2UYGULAMA. Durulamaya gerek yoktur.
  3. 3UYGULAMA. Göz makyajınızı temizlerken gözünüzü kapalı tutun.

Nivea Micellar Makyaj Temizleme suyu Nasıl Kullanılır?

1UYGULAMA. Bir parça pamuk üzerine dökün ve yüz, kapalı göz ve dudaklarınızı nazikçe temizleyin. Ovalama ve durulama gerektirmez. Parfüm içermez.

Yüze gül suyu sürdükten sonra yıkanır mı?

Birkaç damla gül suyunu pamuğa dökerek cildinize sürün. Çok kullanılmadığı sürece cildin yıkanması gerekmez. Ancak fazla kullanılırsa yarım saat beklettikten sonra cildinizi yıkayabilirsiniz. Direk kullanılan gül suyu cildin elastikiyetini arttırmanın yanında cilde güzellik verir.

Tonik yüze ne zaman uygulanır?

Tonikler sabah ve akşam temizleyiciden sonra yüz ve boyuna uygulanan ürünlerdir. Pamuğa dökülerek veya parmak uçlarıyla uygulanır. Sonrasında serum ve krem kullanılır.

Gül suyu cilde kaç kere sürülmeli?

Bu uygulama cildi temizlemeye yönelik olduğu için sabahları ya da akşamları yapabilirsiniz. Ancak günde bir kez yapılması yeterlidir.

Tonik kullanımı nasıl olmalı?

Her zaman kullandığınız temizleme ürünüyle cildinizi temizledikten sonra bir parça pamuğu tonik ile ıslatın ve küçük dairesel hareketlerle cilde uygulayın. Pamukları tazeleyerek, üzerlerinde kir kalmayana kadar devam edin. Tonikten sonra nemlendirici veya serumunuzu sürebilirsiniz.

Tonik kullandıktan sonra yüzü yıkamak gerekir mi?

Tonikten Sonra Cilde Ne Sürülür? Tonik kullanımının ardından cilde herhangi bir yıkama işlemine gerek duymaya ürünler sürülmelidir. Örneğin gece yatmadan önce sürülen toniğin emilimi beklendikten sonra gece nemlendirici kreminizi sürebilir, böylece tüm gece cilt bakımınızı sağlayabilirsiniz.

Tonik içecek ne işe yarar?

Tonik, ( içecek ) içine kinin katılmış sodaya verilen addır. Kokteyllerde sıkça kullanılır. Başlangıçta sıtmaya karşı profilaktik olarak kullanılan tonik genellikle önemli ölçüde daha düşük kinin içeriğine sahiptir ve günümüzde de sıklıkla tatlandırılmış olmasına rağmen, kendine özgü acı tadı için tüketilmektedir.

You might be interested:  Soru: Kırmızı Gül Ne Anlama Gelir?

Gül suyu tonik yerine geçer mi?

Tonik gibi kullanmak: Gül suyunu tonik yerine cildin yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı sağlanabilir. Cildin yağlanmasını düzeltir ve yumuşatır. Makyaj: Gül suyu makyajın temizlenmesi için de kullanılabilen özelliğe sahiptir. Losyon: Erkekler gül suyunu tıraştan sonra tahrişi önlemek için kullanabilir.

Nivea Micellair nasıl kullanılır?

Tazelenmiş, temiz ve ferah bir cilt hissi uyandırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Nazikçe cilde uygulayın. Ardından pamuk ile silin veya su ile durulayın.

Nivea yüz temizleme jeli ne işe yarar?

NIVEA Aqua Effect Canlandırıcı Temizleme Jeli, E Vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle cildi derinlemesine temizler ve cildin doğal nem dengesini korur. Cildi canlandırır. Cilde nazikçe etki eder. Cilt derinlemesine temizlenir, canlanır, sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *