Okuyucular soruyor: Gül Erçetingöz Ne Iş Yapıyor?

Gül Erçetingöz kaç doğumlu?

Doğum günü, 4 Ağustos 1821.

Gül Erçetingöz kaç çocuğu var?

Türk televizyon kanallarında, ekrana ilk lap top’u çıkarttığı için adı “lap top’lu adam” olarak anıldı. Kenan Erçetingöz, gazetecilik ve televizyon programları yapmakta ve 2000 yılında Türkiye’nin ilk magazin sitesi olarak kurduğu gecce.com’un sahibidir.

Kenan Erçetingöz boşanıyor mu?

Konu hakkında açıklama yaparak iddiaları yalanladı. Magazin Burada’ya konuşan Gül Erçetingöz iddiaları yalanlayarak şunları söyledi: ” Boşanma iddiaları doğru değil.

Kenan Erçetingöz ile Gül Erçetingöz ne zaman evlendi?

Kenan Erçetingöz ‘ün ilk eşi Birsen Erçetingöz ‘den Levent adında bir oğlu vardır. Daha sonra oyuncu Burcu Kıratlı’nın annesi Gül Hanım ile 1995 yılında evlendi.

Esat Erçetingöz kimdir?

23 Ocak 1955 tarihinde İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini bitirdikten sonra 1973 yılında Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu’na girdi. Aynı yıl Demokrat İzmir Gazetesi’nde foto muhabiri olarak çalışmaya başladı. 1977 yılında okuldan mezun olduğunda Yeni Asır Gazetesi’ne transfer oldu.

Erçetingöz kaç yaşında?

Kenan Erçetingöz, 1962 yılında İzmir’de doğdu. 17 yaşındayken İstanbul’a gitti. İstanbul’a gittikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde okumaya başladı. 1980’de Yeni Asır bürosundan iş isteyen Erçetingöz, gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.

Gül Erçetingöz nasıl zayıfladı?

Mucizevi zayıflama macunu Naturel Herb 7/21’i deneyimleyen Gül Erçetingöz, 21 günde 5 kilo verdi Daha önce mide botoksu yaptırdığını ve botoksun da porsiyonlarını küçülttüğünü belirten Gül Erçetingöz, Naturel Herb 7/21 ile aynı etkiyi aldığını da sözlerine ekledi.

You might be interested:  Demet Gül Kim?

Kenan Erçetingöz kızı kim?

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Tuncay Kıratlı, Annesi Gül Erçetingöz ‘dür. Annesi ve babası o çok küçükken ayrılan Burcu Kıratlı, ünlü Sunucu ve Gazeteci Kenan Erçetingöz ‘ün üvey kızı.

MR Ali kim?

Kenan Erçetingöz, İzmir’de doğup büyümesinin ardından 80’li yıllarda İstanbul’a yerleşmiştir. Kenan Erçetingöz, 1962 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’ni kazanmasının ardından İstanbul’da ikamet etmeye başlayan Erçetingöz, 1980 yılında Yeni Asır Gazetesi’nde çalışmaya başlamıştır.

Burcu Kıratlı nın gerçek babası kim?

KENAN ERÇETİNGÖZ DE VURULDU Gecce.com adlı sitenin sahibi magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz, 16 yıl önce yaptığı bir haber yüzünden bacağından vuruldu. Erçetingöz, o dönem katıldığı bir ödül töreninde “Savaş muhabirlerini kıskanıyorum savaştan sapasağlam dönüyorlar, ben burada magazin yapıyorum vuruluyorum” demişti.

Burcu Kıratlı nın annesi kim?

Gül Erçetingöz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *