Hızlı Cevap: Gül Gölge Kocası Kim?

Gül Gölge eşini aldattı mı?

Gül Gölge Saygı televizyoncu eşi Murat Saygı ile olan 11 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Gül Gölge ‘nin eşini aldattığı söyleniyordu. Gül Gölge Saygı ile Murat Saygı da boşanmak istediklerini mahkemeye bildirdi. Mahkemeye sunulan boşanma protokolü çerçevesinde tarafların boşanmasına karar verildi.

Gül Gölge neden boşandı?

Güzel sunucu Gül Gölge Saygı ve usta televizyoncu Murat Saygı’nın da evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. 3 yıl önce Kerem Gönlüm’e attığı iddia edilen samimi mesajlar nedeniyle arası bozulan çift bu defa boşanma kararı aldı.

Gül Gölge evli mi?

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Gül Gölge, 11 yıllık eşi Murat Saygı’dan 2018’de tek celsede boşanmıştı. 37 yaşındaki Gölge, ardından inzivaya çekilmişti.

Gül Gölge kiminle evlendi?

İşte herkesi şoke edecek bir boşanma haberi daha! Güzel sunucu Gül Gölge Saygı ile usta televizyoncu Murat Saygı ‘ nın 11 yıllık evliliği bitiyor. Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre; Ali ve Emir adında iki çocukları olan çift, kavga- gürültü etmeden 11 yıllık evliliklerini bitirme kararı almış

Murat Saygı evlendi mi?

İKİ OĞLU OLDU: Gül Gölge’nin sansasyonel başlayan aşkı iki çocukla taçlandı.

Gül Gölge ve Elif Gönlüm arasında ne oldu?

Eski milli basketbolcu Kerem Gönlüm ‘ün eşi Elif Gönlüm ‘e, manken ve sunucu Gül Gölge ‘yi özel dedektifle izletmekten dava açıldı. Elif Gönlüm hakkında ‘özel hayatın gizliliğini ihlal etmek’ ve ‘özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 9 buçuk yıla kadar hapis cezası istendi.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Gül Kurusu Elbiseye Hangi Renk Eşarp Gider?

Gül Gölge kaç yaşında?

39 yaşında (28 Eylül 1981)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *