Hızlı Cevap: Farmasi Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

Farmasi gül suyu nasil kullanilir?

Kullanımı: Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

Farmasi Naturelle gül suyu nasıl kullanılır?

FARMASİ PURE ROSE SERİSİ

  1. Sabun veya Jel ile Yüzümüzü yıkıyoruz.
  2. Gözenekleri sıkılaştırmak için Tonik Uyguluyoruz.
  3. Cildi nemlendirmek için yüz kremi uyguluyoruz.
  4. Daha yoğun bir bakım için Gül yağını kullanabilirsiniz.

Gül suyu sürdükten sonra yıkanır mı?

Birkaç damla gül suyunu pamuğa dökerek cildinize sürün. Çok kullanılmadığı sürece cildin yıkanması gerekmez. Ancak fazla kullanılırsa yarım saat beklettikten sonra cildinizi yıkayabilirsiniz. Direk kullanılan gül suyu cildin elastikiyetini arttırmanın yanında cilde güzellik verir.

Farmasi gül suyu ne işe yarar?

Farmasi naturelle doğal gül suyu 225 ml ısparta’nın nadide güllerinden elde edilen naturelle gül suyu, cildinizi tazeler ve yeniler, cildinizin nem kaybını önler. Cildinizi sıkılaştırarak taze ve duru bir görünüm saglar. Ürün %100 orijinaldir.

Natural Rose Water Farmasi nasıl kullanılır?

Farmasi Pure Rose Gül Suyu kullanımında makyaj pamuğunuzu ıslatmayı tercih edebilirsiniz. Ürün makyaj pamuğunun ıslatılması ile dekolte, yüz ve boyun bölgenize tatbik edilebilir. Ürünün kullanım sıklığını gün içerisinde kullanmaya ihtiyaç gördüğünüz her an olarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Gül Fidesi Nasıl Elde Edilir?

Gül suyu nasıl kullanılır?

Cilt için kullanımı: Gül suyuna pamuğu batırın; yüz, boyun ve dekolte bölgesine gün boyu ara ara sürerek uygulayın. Cildin yumuşamasını, temizlenmesini, canlanmasını ve ferahlık kazanmasını sağlayacaktır. Tonik gibi kullanmak: Gül suyunu tonik yerine cildin yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanımı sağlanabilir.

Farmasi gül suyu tatlılarda kullanılır mı?

Sonrasında Avrupa`ya yayılmış ve ülkemize kadar da gelmiştir gül suyu kullanımı zamanla Asya’da da tüketilen gül suyu o kadar natürel ve faydalı bir üründür ki lokumlarda şekerlemelere güllaç gibi tatlılarda bile kullanımına başlanır.

Farmasi gül maskesi ne ise yarar?

İçeriğinde bulunan Gül Suyu ve Kil sayesinde, cildinizi fazla kir ve yağdan arındırarak derinlemesine temizler, daha parlak ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur

Gül suyu cilde iyi gelir mi?

Gül suyu gözenek ve yağları temizleyerek cildinizi en iyi nemlendirme için hazırlar. Gül suyu, pH dengeleme özelliği sayesinde mükemmel bir toniktir. Cildinizdeki kirlerin giderilmesine yardımcı olur.

Gül suyu yüze ne zaman sürülür?

Gül suyu neme ihtiyacı olan cilde nem sağlarken ciltteki fazla yağı da alarak cildin nem dengesini korur. Kuru ve çatlamaya meyilli ciltler için duştan sonra cilde, aslında tüm vücuda gül suyu ile masaj yapmak önerilir.

Gül suyu Gozenekleri kapatır mı?

Temiz cilde uygulanan gül suyu düzenli kullanımda cildin sıkılaşmasını sağlar. Sıkı ve canlı bir cildin anahtarı olan gül suyu, genellikle her cilt tipi için de uygun bir yapıya sahiptir.

Pure Rose water ne demek?

PURE ROSE GÜL SUYU Cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf gül suyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar.Alkol içermez.

You might be interested:  FAQ: Evde Gül Parfümü Nasıl Yapılır?

Farmasi Pure Rose sabun ne ise yarar?

Bu faydaların hepsini bir çatıda altında toplayan Farmasi pure rose serisi sabun ürünü sayesinde ciltte oluşan olumsuzlukları yok eder.Ürünün yüzlerce faydasından sadece birkaçı aşağıda yer almaktadır.l Cildi derinlemesine temizler.l Cilde renk ve ışıltı katar.l Ciltteki akneleri azaltır ve düzenli kullanımda yok eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *