FAQ: Hercai Gül Kim?

Hercai deki gül kimin kızı?

30 Eylül 2014 doğumludur. Annesi ev hanımı babası ise bir butik işletiyordur. Ebrar’ın birde ablası vardır Sude Demirbilek. Show tv ekranlarında yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programında adını duyuran Ebrar Demirbilek Günümüzde Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu’nun kızı Gül karakterini canlandırıyor.

Hercai Gül’e ne oldu?

Sevilen ATV dizilerinden Hercai ‘de 50 bölümde Gül karakterini canlandıran çocuk oyuncu Ebrar Demirbilek, diziden beklenmedik bir şekilde ayrıldı. Dizinin hayranları bu duruma çok üzüldü ve nedenini merak etmeye başladı. Oyuncumuzun diziden ayrılma sebebi okulunun bozulmasıdır.

Ebrar Demirbilek diziden ayrıldı mı?

Türkiye’nin en sevilen çocuk oyuncularından Ebrar Demirbilek 50 bölüm kesintisiz olarak yer aldığı Hercai dizisinden ayrılmaya karar verdi.

Ebrar Demirbilek ailesi kimdir?

Ebrar Alya’nın annesi Leyla Hanım, babası ise Erdal Bey’dir. Babası butik işletmekte, annesi ise ev hanımıdır. Sude isminde bir ablası vardır.

Ebrar hangi dizide oynadı?

ATV ekranlarında her bölümünde merak içinde bırakmayı başaran Hercai dizisinde ayrılık yaşandı. Reyyan’ın kardeşi Gül rolünde olan Ebrar Demirbilek’in yeni bölümünde görünmüyor. Mardin’de çekimleri devam eden Hercai ‘de Ebrar Demirbilek, eğitim hayatının yoğunluğu nedeniyle diziye veda etmek zorunda kaldı.

Hercai Ebrar Alya Demirbilek neden ayrıldı?

Hercai dizisinde 50 bölüm boyunca rol alan çocuk yıldız Ebrar Demirbilek projeye veda etmeye hazırlanıyor. Demirbilek ‘in Mardin’deki çekimler nedeniyle eğitim hayatı aksadığı için bu kararın alındığı öğrenildi.

You might be interested:  Sık sorulan: Gül Bitkisi Nasıl Ürer?

Hercai dizisinden hangi oyuncu ayrıldı?

Dizide Miran’ın kardeşi olan Elif Aslanbey’i canlandıran Eda Elif Başlamışlı, sosyal medya hesabından diziden ayrılığı duyurdu.

Ebrar Demirbilek kaç yaşında?

Ancak son gelen ani haber ile dizide Gül karakterini canlandıran Ebrar Demirbilek’in diziye veda edeceği öğrenildi. 50 bölüm boyunca dizide bulunan küçük oyuncunun diziden ayrılma nedeni için Mardin’de çekimlerin sürmesinden dolayı eğitim hayatının aksaması olarak düşünülüyor.

Kutu Bebek Ebrar kaç yaşında?

Ebrar Alya 30 eylül 2014’de dünyaya geldi. 3 yaşında olan Ebrar 3 aylıkken ajansa kaydolması ile macerası başladı.

Ebrar’ın babası ne iş yapar?

Ebrar ‘ ın anne ve babası kimdir?: Ebrar ‘ ın tam ismi Ebrar Alya Demirbilek. 3 yaşında olan Ebrar göz rengini hem annesinden hem de babasından almış. Çünkü her ikisinin de gözleri renkli. 30 Eylül 2014 doğumlu olan Ebrar ‘ ın annesi başörtülü ve ev kadını. Babası ise bir butik işletiyor.

Ebrar Demirbilek nasıl ünlü oldu?

Show TV’de yayımlanan Çocuktan Al Haber i adlı programda yer aldı. Şimdiye kadar 5 civarında film ve dizide rol alan Ebrar Alya Demirbilek, Meleklerin Aşkı dizisinde Şirin Çekilmez karakterini canlandırdı. 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi çocuk oyuncu ödülüne Ebrar Altınbilek layık görüldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *