Soru: Trendyol Express Akasya Sc Nerede?

Trendyol Express hangi illerde var?

Trendyol Express İlk olarak İstanbul’da ağını genişleten şirket, Kocaeli, Bursa, İzmir ve Ankara dahil 37 ilde dağıtım yapıyor.

Trendyol Express kaça kadar dağıtım yapıyor?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

Trendyol Express Kargo nedir?

Trendyol Express Nedir? Trendyol Express, sektöründe tecrübeli saha ekipleri ile teknolojinin gücünü bir araya getirerek müşterilerine en üst kalitede teslimat deneyimi sunar.

Trendyol Express Kargo nasıl olunur?

Trendyol Express bünyesine katılabilmeniz için https://trendyolexpress.com/tasiyici-ol adresinde sizlerden istenen diğer bilgiler ise;

 1. Sürücü belgeniz,
 2. Temiz sabıka kaydı,
 3. Araç ruhsatı,
 4. Sürücü güncel profil fotoğrafı.

Trendyol Go nerelerde var?

Mevcut faaliyet bölgesi içinde olduğun sürece istediğin yerden sisteme giriş yaparak faaliyet göstermeye başla.

 • BEŞİKTAŞ Nüzhetiye Caddesi 54A Beşiktaş / İstanbul.
 • KADIKÖY. 19 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi 97A Kozyatağı, Kadıköy / İstanbul.
 • KÜÇÜKÇEKMECE.
 • ANKARA.
 • İZMİR.

Trendyol Express kurucusu kim?

Demet Mutlu Türk teknoloji girişimcisi, Trendyol grubunun kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Sidar Şahin tarafından kurulan oyun platformu olan Peak Games’in de yatırımcısıdır. TechCrunch, Davos Dünya Ekonomik Forumu, Financial Times Zirvesi, Noah ve Fortune gibi etkinliklerde konuşmacı olarak yer aldı.

You might be interested:  Sık sorulan: Akasya Acıbadem E Nasıl Gidilir?

Kargo en son kaça kadar dağıtım yapıyor?

Yurtiçi kargo hafta içi: 08.30-18.00 saatleri arasında çalışıyor. Cumartesi günleri 09.00-16.00 saatleri arasında çalışıyor. Doğu illerinde: 08.30.18.00 saatleri arasında çalışıyor.

Trendyol hangi kargo ile çalışıyor 2021?

Trendyol Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyor? Trendyol ‘un Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, UPS, PTT Kargo, Horoz Lojistik ve Ceva firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.

Trendyol Express Pazar günü dağıtıma çıkar mı?

Trendyol Express sektöründe tecrübeli saha ekipleri ile teknolojinin gücünü bir araya getiren Trendyol Express, müşterilerine kaliteli teslimat deneyimini en üst düzeyde yaşatmayı hedefler. Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günü saat 21:00’a kadar dağıtım yapmakta iken Pazar günleri ise çalışmamaktadır.

Trendyol sipariş ne zaman gelir?

Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

Trendyol Express nasıl iade edilir?

İade Koşulları

 1. trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.
 2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
 3. Kolay iade butonuna basın.
 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
 5. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Trendyol un sahibi kim?

Kendi tedarik ettiği ürünlerin yanı sıra 45 bin KOBİ iş ortağıyla açık pazara dönüşen Trendyol ‘un yüzde 86.5’i Çinli alışveriş platformu Alibaba’ya ait. Şirketin kalan yüzde 6.96’sı Demet Mutlu’ya, yüzde 5.55’i Evren Üçok’a, yüzde 0.78’i Begüm Tekin’e, yüzde 0.21’i Zeki Güçlü Kaya’ya ait olduğu biliniyor.

Hepsiexpress araçlı kurye maaş ne kadar?

Herhangi bir sermaye gereksinimi olmadan kendi aracınızla Hepsiburada kuryesi olarak çok para kazanabilirsiniz. Hepsiburada Hızlı Teslimat Sisteminin eksiksiz teslim sisteminden yararlanmak için aracınızı kiralayabilirsiniz. Teslimat başına 3-4 TL kazanabilir ve ayda 5-10 bin TL kazanabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akasya Avm'ye Nasıl Gidilir?

Trendyol toplayıcı ne kadar kazanıyor?

Masrafların hepsi kuryeye ait (vergiler, yakıt, sigorta vs.). Part Time ortalama şekilde çalışınca “2.500 TL” gibi bir kazanç elde edilebiliyor. Full çalışmada masrafları düştüğünde “4.000 – 5.000 TL” kazanmak mümkün.

Trendyol ile nasıl çalışılır?

Trendyol.com’da mağaza açma sürecinizi aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz; 1) İlk olarak, “ Trendyol Tedarikçi Başvuru” adresine giderek tedarikçi başvuru formunu doldurup, formu Trendyol ‘a iletmelisiniz. 2) Form gönderimi sonrasında, Trendyol yetkilileri başvurunuzu değerlendirmeye almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *