Soru: Kidzania Akasya Nerede?

KidZania fiyatı ne kadar 2021?

KIDZANIA 2021 GİRİŞ BİLET ÜCRETLERİ NEDİR? Kidzania girişte 2-3 yaş için 35, 3-14 yaş için 155 TL, büyükler için ise 55 TL ödemeniz gerekiyor. 0-2 yaş ücretsiz.

KidZania hangi şehirlerde var?

Kidzania, dünya genelinde 14 ülke ve 18 farklı şehirde hizmet veren, eğitim ve eğlenceyi iç içe geçirip çocuklara sunan bir tür eğlence merkezi. 1999 senesinde Meksikalı Xaiver Lopez Ancona tarafından kurulan Kidzania, günümüzde; Meksika, Portekiz, Şili, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Endonezya, Malezya, Güney

Kidzmondo mu daha iyi yoksa KidZania mı?

Kidzania ve Kidzmondo ‘daki mesleklerin çoğu aynı; itfaiye, polis merkezi, hastane, banka, kuaför… vs. Kidzania alan olarak çok daha büyük, haliyle burada kalabalık pek farkedilmiyor, Kidzmondo daha küçük bir yer ve kalabalık hissediliyor. Her ikisinin ayrı yakalarda olması gayet iyi.

KidZania kac yas icin?

KidZania, 4 -14 yaş arasındaki çocukların 65 aktiviteye katılarak sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirdiği, tercih ettikleri 100’den fazla mesleği deneyimlediği, kendi kararlarını verip, özgürce hareket ettiği, yaratıcılığını kullandığı, arkadaşlar edindiği, ürettiği dünyanın ilk çocuklar ülkesidir.

KidZania ne kadar sürer?

Çocuklar, KidZania ‘da ortalama 5 saat zaman geçiriyor. Bu süre zarfında, çocukları KidZania ‘ya bırakan ve giriş yapmayacak olan kırmızı bileklikli ebeveynler, Akasya içinde zaman geçirebilir. Kapanışa yarım saat kala ise tüm misafirlerimiz alana giriş yapabiliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akasya Avm'ye Nasıl Gidilir?

KidZania da kaç meslek var?

KidZania Meslekleri Paramedik, Arkeolog, Manken, Diş Hekimi, Hemşire, Pilot, İnşaat Ustası, Emniyet Memuru, Gazete muhabiri, Optisyen, İtfaiyeci, Otomobil Tasarımcısı, Parfümör, Şef Aşçı, Kasiyer, Gıda Mühendisi gibi 90’dan fazla rol bulunuyor.

KidZania Ankara nerede?

Nasıl Gidilir?: Kidzania, Akasya Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında yer almaktadır.

KidZania saat kaça kadar açık?

Çocuklar Ülkesi KidZania; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri 11:00 – 19:00 saatleri arasında açık.

Kidzos parası nedir?

Bilet aldığınızda size kidzania para birimi olan Kidzos veriliyor ve bu parayı çocuklarınız içeride farklı aktivitelerde kullanabiliyor. Ayrıca çocuklar kidzania istanbul içerisindeki farklı etkinliklere katılarak kidzos paralarından da kazanabiliyorlar.

KidZania kim yaptı?

KidZania ‘dan söz ediyorum. Meksikalı girişimci Xavier Lopez Ancona tarafından 1999’da kurulmuş ve bugün dünyada 8 ülkede 11 şehirde faaliyete geçmiş. Bir çocuk cumhuriyeti.

KidZania Koronada açık mı?

Çocuklar Ülkesi KidZania İstanbul, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrasında ‘yeni normal’ kuralları ve yönlendirmeleri ile ek tedbirler aldı. 1 Ağustos tarihinde eğlenerek öğrenme deneyimine kaldığı yerden devam edecek.

KidZania istanbul ne zaman açılacak?

Bugün ise 0-14 yaş arası tüm çocukların eğlenerek öğrendiği ve 120’den fazla mesleği deneyimlediği KidZania İstanbul ‘u yeniden gerçek sahipleri ile buluşturmaya hazırız. KidZania İstanbul, ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ tedbirleri ile 1 Ağustos Cumartesi günü kapılarını yeniden ziyaretçilerine açıyor.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya AVM’ye metro ile gitmek için takip edilmesi gereken yol

  1. Size en yakın metro durağından metroya binin.
  2. Metrodan Ünalan durağında inin.
  3. Metrodaki yön tabelalarını takip ederek, 2 – Akasya Avm çıkışından çıkın.
  4. Tünelin sonunda Akasya AVM’nin kapısına da ulaşabilirsiniz. Tünel biraz uzun, sabırlı olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *