Soru: Akasya Sinema Ne Kadar?

Sinema bileti kaç TL 2020?

2020 yılının temmuz ayında ortalama sinema bileti fiyatı 20,6 TL ‘dir.

Cinemaximum Gold Class kaç TL?

Cinemaximum ‘da 40 TL ‘lik Gold Class Fiyaskosu Normalden iki kat daha fazla parayı ben rahat izlemek ve sinemanın key

Çarşamba günleri sinema ne kadar?

Her Çarşamba 13 TL ile 25,5 TL arasında değişen özel bilet fiyatları, Cinemaximum’larda seni bekliyor. – Sinema bileti kampanyası sadece 2D ve 3D filmlerde geçerlidir. IMAX, IMAX 3D, 4DX, 4DX 3D, ScreenX, D-Box, Gold Class, SkyBox, Sky Auditorium Premium Cinema ve VIP salonlarda geçerli değildir.

IMAX ne farkı var?

IMAX, gerçeğe en yakın 3 boyutlu sinama teknolojisidir. IMAX salonlarında görüntüler, normal perdelerden farklı olarak, yüzde 110 daha büyük perdeye yansıtılır. Görüntülerin büyüklüğü izleyicilere adeta izledikleri filmin içindeymiş hissi yaratır.

Sinema vizyonda neler var?

Vizyon Filmleri

  • Shang-Chi ve On Halka Efsanesi. 3 Eylül 2021 / 2s 12dk / Aksiyon, Fantastik.
  • Luka. 3 Eylül 2021 / 1s 36dk / Animasyon, Aile.
  • Sir-Ayet: Ölü Doğan. 10 Eylül 2021 / 1s 27dk / Korku.
  • İnsanlar İkiye Ayrılır. 10 Eylül 2021 / 1s 42dk / Dram.
  • Habis.
  • Durgun Su.
  • Tomris.
  • Elli Kelimelik Mektuplar.
You might be interested:  Sık sorulan: Akasya Fidanı Nasıl Yetiştirilir?

Sweet Box nedir Cinemaximum?

Sweetbox koltuklarda, sevdiğinizle birlikte kendinizi gerçekten bir çikolata veya şekerleme kutusundaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Bir sinema salonunda ama baş başa film izleme keyfi bir de Cinemaximum ‘un ileri teknoloji film sunumu ile birleşince salondan hiç çıkmadan üst üste film seyretmek kaçınılmaz oluyor.

Sinemada Gold Class ne demek?

Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class, sinemaseverleri bekliyor. Gold Class salonlarının kendine ait ayrı bir fuaye alanı var. Dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi bulunan salondaki rahat koltuklar konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyor.

1 Cgv para kaç TL?

Kazanılan CGV Para ‘lar 30 Eylül 2021 tarihine kadar, CGV Cinema Club üyelerinin hesaplarına yüklenecektir. ( 1 CGV Para = 1 TL ‘dir). ⁣ CGV Paralar başkasına devredilemez, nakde çevrilemez, alışveriş sonrası para üstü talep edilemez.

Vadi istanbul yataklı sinema ne kadar?

Tek kişilik bilet almak mümkün değil, 2 kişilik loca bileti satılıyor. Dev beyaz perdenin karşısında yatağınızda uzanarak filmi seyretmenin bedeli 2 kişilik bir loca için 150 lira. Sınırsız ve ücretsiz patlamış mısır ve içecek ikramı da yapılıyor. Salonda film arası verilmiyor, reklam yayınlanmıyor.

Metromall sinema halk günü ne zaman?

Artık Pazartesi Günleri de Cinemaximum’da Halk Günü! Öğrenci İşi Sinema!

Adana M1 sinema halk günü ne zaman?

Cinemaximum’da Her Çarşamba Gerçek Sinema Keyfi 9 TL! Sinema Keyfi Burada! Daima M1 Adana!

Cinemaximum atmos ne demek?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www. cinemaximum.com.tr/teknolojiler/mpx linkinden ulaşabilirsin. Atmos nedir? Salon içerisinde hoparlör dağılımı ile sesin beş taraftan, görüntü ile eş zamanlı olarak veren ve sesin etrafınızı sardığı algısı yaratmayı sağlayan ses sistemindeki son teknolojidir.

IMAX özelliği nedir?

IMAX (Image Maximum) yüksek boyutta ve netlikte görüntü kapasitesine sahip olan bir film gösterim sistemidir. Kanadalı bir eğlence teknolojisi firması olan IMAX Corporation tarafından bulunmuş ve geliştirilmiştir. Görüntüye 6 kanallı dijital surround ses sistemi eşlik etmektedir.

You might be interested:  Soru: Ümraniyeden Acıbadem Akasya Avm'ye Nasıl Gidilir Nasıl Gidilir?

Home IMAX ne demek?

Normal koltuklardan daha dik açılı olan Imax koltukları sayesinde izleyicilerden bazıları yaptıkları açıklamada filmi sinema salonundan çok sanki kendi evlerinde izliyormuş gibi rahat hissettiklerini belirtmiş. Bir başka farklı özellik salondaki bütün koltukların yarım daire şeklinde konumlandırılması.

Tam starium ne demek?

Starium, lazer sinema projektörünün yüksek parlaklık seviyesi, artan kontrast oranı ve canlı renkleriyle bugüne kadar izlenilen tüm formatlara meydan okuyan, eşi benzeri görülmemiş bir sinema keyfi yaşatıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *