Soru: Akasya Durağı Ipek Kim?

Akasya Durağı ndaki ipek kim?

Pınar Aydın Bursa doğumludur. Ekran severler tarafından özellikle Akasya Durağı dizisinde canlandırdığı İpek karakteri ile hatırlanmaktadır. Eski futbolcu Harun Ovalıoğlu ile evlidir ve bu evliliğinden Ayaz isminde bir oğlu vardır.

Pınar Aydın eşi kimdir?

Arka Sokaklar dizisi ile hafızalara kazınan oyuncu Pınar Aydın, şimdi evli ve iki çocuk annesi biri olarak Giresun’da hayatını sürdürüyor. PINAR AYDIN KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA? Pınar Aydın (d. 16 Temmuz 1981, Bursa) Türk oyuncu, şarkıcı, söz yazarıdır.

Pınar Aydın aslen nereli?

1979 İstanbul doğumlu olan Pınar Aydınlar, aslen Erzurum’un Aşkale ilçesinden. 1995 yılında İ. T.Ü. Türk Müziği Devlet Konservatuvarı’nı kazandı ve Temel Bilimler Bölümü’nden mezun oldu. 2003 yılında Türkü Söylemek Lazım adlı ilk solo albümünü çıkardı.

Arka Sokaklar Pınar kimin kızı?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Elvan Dişli Pınar rolünde olacak. Pınar, Rıza Baba’nın kızı ve Ali’nin eşi ve çocuklarının annesi. Pınar Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonundan beri rol alıyor.

Arka Sokaklar ilk Pınar kim?

Şuan Pınar karakterini canlandıran başka bir oyuncu olsa da ilk Pınar, Pınar Aydın’dı. Pınar Aydın daha sonra diziden ayrıldı. Bir iki farklı projede yer alsada ekranlardan elini eteğini çekti, kendi kabuğuna döndü. 2005’te Arka Sokaklar isimli dizide Pınar karakterini canlandırdı.

Pınar Aydın kiminle evlendi?

2011 yılında da Dur Dedim adlı bir albüm çıkaran Pınar Aydın, sonradan daha sakin bir hayatı seçti. 31 Ağustos 2015’te Giresunspor’un eski kalecilerinden Harun Ovalıoğlu ile evlendi. Şimdi mutlu bir evliliği ve Ayaz adında bir erkek bebeği var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *