Soru: Akasya Duragi Dilek Kim?

Akasya Durağı ndaki dileğin gerçek adı ne?

Akasya Durağı ‘ nda Dilek karakterini canlandıran Pelin Sönmez son haliyle görenleri hayrete düşürdü.

Osman aganin kizi Dilek kimdir?

Pelin Sönmez, 27 Nisan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2008-2011 yılları arasında Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Levent Ülgen başta olmak üzere birçok usta isimle birlikte Akasya Durağı adlı komedi dizisinde Osman Ağa ‘nın kızı Dilek karakterini canlandıran Pelin Sönmez, izleyici tarafından benimsendi.

Pelin Sönmez ne iş yapıyor?

1988 doğumlu güzel oyuncu Pelin Sönmez ekran severler tarafından Akasya Durağı ‘nda canlandırdığı Dilek karakteri ile tanınmıştır. Akasya Durağı, Alev Alev ve Annemler Seni Çok Sevecek isimli projelerde rol almıştır. Kocaeli Üniversitesi Turizm ve Seyahat Bölümü mezunudur.

Dileğin gerçek ismi nedir?

Kariyerine ilk adımı Beşinci Boyut dizisiyle atan ve Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmaya başlayan Sitare Akbaş, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, Analar ve Anneler dizileriyle devam etmiş, daha sonra İstanbul Sokakları dizisinde yer almıştır.

Pelin Sönmez hangi dizide oynadı?

Posta’da yer alan habere göre Sönmez, 2009 yılında birliktelik yaşadığı popçu Murat Dalkılıç ‘ın soyadını bacağına dövme yaptırdı. Sönmez ‘in eşi Çolak, kendisinden dövmeyi sildirmesini isteyince ikili arasında çıkan tartışma evliliğin sonlanmasına sebep oldu.

Akasya Durağı dizisi ne zaman başladı?

Türkiye’nin genç ve güzel başarılı şarkıcılarından ve oyuncularından biri olan Pelin Sönmez, 27 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Derbent Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Bölümü mezunu olan Pelin Sönmez, günümüz yılına (2015) göre 27 yaşındadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akasya Aşısı Nasıl Yapılır?

Akasya Durağı Leyla kim?

Sinema oyuncusu Ayça İnci kimdir? İnci, 30 Nisan 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Annesinin ismi Çiğdem Karakoç’dur. Babasının ismi Murat İnci’dir.

Pelin Sönmez evli mi?

33 yaşında (1988)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *