Sık sorulan: Iphone Akasya Randevu Nasıl Alınır?

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mı?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

Apple Store Zorlu nasıl randevu alınır?

Telefon ile randevu alma işlemi de olanaklar içerisinde yer alıyor, Apple Zorlu Center numarası olan (0212) 708 3700 numarayı arayarak müşteri danışmanıyla yapacağınız görüşmede size yardımcı olabiliyorlar. Müsait randevu varsa eğer telefon aracılığı ile randevunuzu oluşturuyorlar.

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store ‘da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

Apple Store kaça kadar açık?

Diğer sorularınız için Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Apple dan randevu nasıl alınır?

0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak, Apple web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Önce cihazınızı seçin.

You might be interested:  FAQ: Akasya Kidzania Ne Kadar?

Apple randevuya giderken ne yapmalı?

Bir servis yerine giderken aşağıdakileri yanınızda götürmeyi unutmayın:

  1. Satın alma makbuzunuz (varsa); servis işleminiz için satın alma belgesine ihtiyaç duyulabilir.
  2. Aygıtınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlar.
  3. Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resmi bir kimlik belgesi.

Apple Türkiye randevu nasıl alınır?

Apple Randevu Nasıl Alınır? Normal şartlar altında Apple Store Web sitesine girerek Apple ‘dan randevu alabilir ve size belirtilen randevu saatinde Apple Store’da bulunmanız yeterli olacaktır. Ancak her zaman teknik servis randevu alabilmeniz sanıldığından daha zor.

Zorlu Center Apple saat kaça kadar açık?

Ülkemizdeki yeniden açılan Apple mağazalarından Zorlu Center ‘da yer alan Apple Zorlu ‘nun her gün 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vereceği duyurulurken Akasya AVM’deki mağaza için bu saatler 12:00 ile 20:00 arası olarak açıklanmıştı.

Apple Zorlu Center ne zaman açılacak?

Apple tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Zorlu ve Akasya AVM’lerinde bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. İki Apple Store’larda da belirli güvenlik önlemleri olacak.

iPhone satarken ne yapmalı?

Kişisel bilgilerinizi eski aygıtınızdan kaldırın iPhone ‘unuzla eşlediğiniz bir Apple Watch’unuz varsa Apple Watch’unuzun eşlemesini kaldırın. Aygıtınızı yedekleyin. iCloud, iTunes ve App Store’dan çıkış yapın. iOS 10.3 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız Ayarlar > [adınız] öğesine dokunun.

iPhone 12 kaç TL?

iPhone 12 modellerinin fiyatı 9.999 TL ‘den başlıyor.

Akasya Apple saat kaçta kapanıyor?

Apple Akasya saat 19:00’da kapanmakta.

Akasya Apple ne zaman kapanıyor?

Apple ‘ın sitesindeki açıklamaya göre 15 Nisan yani bugünden itibaren mağazaları 20 Nisan 2021 tarihine kadar kapalı görünüyor.

Apple nasıl mesaj atabilirim?

Mesaj gönderme:

  1. Yeni bir mesaja başlamak için ekranın en üstündeki. simgesine dokunun ya da var olan bir mesaja dokunun.
  2. Her alıcının telefon numarasını, adını veya Apple kimliğini girin. simgesine dokunun, sonra kişileri seçin.
  3. Metin alanına dokunun, mesajınızı yazın, sonra göndermek için. simgesine dokunun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *