Sık sorulan: Akasya Durağı Sinan Kim?

Levent Ülgen ne iş yapar?

Kadir, yani Levent Ülgen 78 Kuşağı’ndan. Dev-Gençli. Baba tarafından dedesi Kurtuluş Savaşı gazisi, kaymakam katipliği yapmış. Annesinin dedesi ise kendi tabiri ile “Çok özel bir kamyon şoförü, Kürt Hasan.” Anne tarafı Konya Cihanbeylili, baba tarafı ise Şereflikoçhisarlı.

Levent Ülgen Hangi üniversite mezunu?

Türkiye’nin en iyi haber sitesi Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen ‘dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu.Anne taraba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır. Babası Yaşar Bey İş Bankası’nda müdürlük yapmış. Bir kız kardeşi vardır.

Levent Ülgenin kac cocugu var?

Eris Ülgen

Cezmi Baskın eşi kimdir?

LEVENT ÜLGEN HAYATI! Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen ‘dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu.Anne taraba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır. Babası Yaşar Bey İş Bankası’nda müdürlük yapmış.

Levent Ülgen in babası kimdir?

Yaşar Ülgen

Çiçek Taksi Sinan nereli?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 yılında Konya Cihanbeyli’de dünyaya gelmiştir. Ankara İnönü Lisesini bitirdikten sonra ODTÜ Fizik Bölümü’nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.

Çiçek Taksi Kadir kim?

Tiyatro Oyuncusu, Oyuncu Tiyatro, sinema ve diz film oyuncusu. 8 Ağustos 1962, Cihanbeyli / Konya doğumlu. Gerçek adı Ömer Levent Ülgen’dir. Ankara İnönü Lisesi, ODTÜ Fizik Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu.

Levent Ülgen kızı kimdir?

Eris Ülgen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *