Sık sorulan: Akasya Durağı Olga Kim?

Akasya Durağı Rus Olga kimdir?

Sarı Melekler dizisi daha önce yayınlanan Akasya Durağı ve Çiçek Taksi benzeri bir dizi olacak… Dizide Taksici Olga karakterini de İrina Ivkina oynayacak.

Akasya Durağı Zeyno gerçek adı Kimdir?

Kariyerine ilk adımı Beşinci Boyut dizisiyle atan ve Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmaya başlayan Sitare Akbaş, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, Analar ve Anneler dizileriyle devam etmiş, daha sonra İstanbul Sokakları dizisinde yer almıştır.

Taksici Seyit kim?

Onur Şan, 24 Temmuz 1981 tarihinde Sivas’da doğmuştur.

Cansu Gültekin kimdir?

Cansu Gültekin, 16 Mayıs 1990 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Akasya Durağı, Kavak Yelleri, Baba Candır, Kertenkele Yeniden Doğuş, Masum Değiliz, Bir Umut Yeter ve Hekimoğlu gibi dizlerde rol alan Cansu Gültekin, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol almaktadır.

Akasya durağındaki narin kim?

Cansu Gültekin 16 Mayis 1990 yilinda Istanbul’da dogdu.

Akasya Durağı Hulya kim?

İşte Asena Tuğal hayatı Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Asena Tuğal birçok dizide oynadı. 2008 yılında Akasya Durağı, 2009 yılında Ömre Bedel ve 2010 yılında da Öğretmen Kemal Filinta adlı dizilerde rol aldı.

Çiçek Taksi Mehmet Kimdir?

Yıllar önce yayınlanan Çiçek Taksi dizisinde Mehmet karakterini oynayan Kerem Tarhan, bambaşka biri oldu. 2001-2003 yılları arasında TRT 1’de yayınlanan Çiçek Taksi dizisinde Ayşe (Zuhal Yalçın) ve Kazım (Ümit Yesin) karakterinin oğlu olarak karşımıza çıkan Mehmet ‘i Kerem Tarhan’ın son görüntüsü ortaya çıktı.

You might be interested:  FAQ: Akasya Durağı Sinan Kaya Kim?

Akasya Durağı ne anlatıyor?

Akasya Durağı dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor. Fakat Kemal Bey’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal Bey intihar edince Aysel ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar. Kemal Beyin intiharını televizyon haberlerinden öğrenen Nuri Bey hemen Aysel’in yardımına koşar.

Ömer Şan’ın eşi kimdir?

2010 yılında vefat eden usta sanatçı Ömer Şan ‘ ın eşi olan Türk halk müzğinin sevilen sanatçılarından Bilge Şan ‘ ın, ciddi bir ameliyat geçirdiği öğrenildi. Şan ‘ ın ameliyat geçirdiğini ve yoğun bakımda olduğunu, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay Instagram’da duyurdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *