Sık sorulan: Akasya Durağı Merve Kim?

Akasya Durağı Arifin sevgilisi Merve Kimdir?

Ece Filiz hayatı ve biyografisi Ece Filiz Türk DJ manken, model, oyuncu ve sunucudur. Türkiye’de yerli Paris Hilton olarak tanınmaktadır. Akasya Durağı adlı dizide Arif’in sevgilisi Merve rolü ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Ece Filiz 26 Mart 1985 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

Akasya Durağı Zeyno gerçek adı Kimdir?

Kariyerine ilk adımı Beşinci Boyut dizisiyle atan ve Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmaya başlayan Sitare Akbaş, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, Analar ve Anneler dizileriyle devam etmiş, daha sonra İstanbul Sokakları dizisinde yer almıştır.

Akasya Durağı finalinde ne oldu?

Karısı Melahat Güneş (Melek Baykal) ve kızı Tuğçe ile birlikte güzel bir hayat sürerken şirketi iflas etmiş ve intihar etmiştir.

Ece Filiz Görgülü kaç yaşında?

1985 yılında dünyaya gelmiştir. Ekran severler tarafından özellikle Akasya Durağı isimli dizide Arif’in (Timur Acar) sevgilisi Merve karakteri ile tanınmıştır.

Timur Acar ne burcu?

Timur Acar 1.79 boyunda ve Oğlak burcudur. İlk evliliğini 2007 yılında evlilik yapan Acar 2009 yılında boşanmıştır. 2016 yılında Kertenkele dizisinde rol arkadaşı olan Eda Özerkan’la 2016 yılında dünya evine girdi.

Akasya Durağı ndaki ipek kimdir?

Pınar Aydın 16 Temmuz 1981’de Bursa’da dünyaya geldi. Türk oyuncu, şarkıcı, söz yazarı. Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.

You might be interested:  FAQ: Akasya Apple Randevu Nasıl Alınır?

Merve Filiz hangi dizilerde oynadı?

Merve Boluğur Oynadığı Dizi Ve Filmler

  • 2017 – İçimdeki Fırtına.
  • 2013 – Muhteşem Yüzyıl.
  • 2012 – Kuzey Güney.
  • 2011 – Küçük Sırlar.
  • 2009 – Kül Ve Ateş
  • 2008 Hoşçakal Güzin.
  • 2007 – Çemberin dışında.
  • 2007 – Aşk Yeniden.

Cansu Gültekin kimdir?

Cansu Gültekin, 16 Mayıs 1990 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Akasya Durağı, Kavak Yelleri, Baba Candır, Kertenkele Yeniden Doğuş, Masum Değiliz, Bir Umut Yeter ve Hekimoğlu gibi dizlerde rol alan Cansu Gültekin, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol almaktadır.

Çiçek Taksi Sinan Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 yılında Konya Cihanbeyli’de dünyaya gelmiştir. Ankara İnönü Lisesini bitirdikten sonra ODTÜ Fizik Bölümü’nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Levent Ülgen, 1.81 metre boyunda, 78 kilo ve Aslan burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *