Sık sorulan: Akasya Durağı Hangi Yıl Başladı?

Akasya Durağı kaç sene sürdü?

Akasya Durağı, 2008-2012 yılları arasında yayımlanan komedi ve aile türündeki Türk televizyon dizisidir. Yönetmenliğini Yaşar Seriner’in üstlendiği dizi, Erler Film tarafından yapılmıştır.

Akasya Durağı hangi yıl oynadı?

Akasya Durağı – Dizi 2008 – Beyazperde.com.

Akasya Durağı bitti mi?

Star TV’de yayınlanan Akasya Durağı, yeni yönetimin isteği üzerine bitirildi. Kanal D’den, Star TV’ye geçen Akasya Durağı dizisinin kanalın yayın politiakasına uymadığı için bitirilmesine karar verildi.

Akasya Durağı Zeyno gerçek adı Kimdir?

Kariyerine ilk adımı Beşinci Boyut dizisiyle atan ve Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmaya başlayan Sitare Akbaş, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, Analar ve Anneler dizileriyle devam etmiş, daha sonra İstanbul Sokakları dizisinde yer almıştır.

Akasya Duragi kac bolumdur?

29 Eylül 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Akasya Durağı ndaki Mert kaç yaşında?

Cezmi Baskın, 11 Mart 1949 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Evin Esen Ne zaman vefat etti?

Onur Şan kimdir? Onur Şan, 24 Temmuz 1981 tarihinde Sivas’da doğmuştur. Annesi Şerife Şan, babası Ahmet Turan Şan’dır. 8 yaşında bağlama çalmayı öğrendi. İlkokul, ortaokulu ve liseyi İstanbul ATA Koleji’nde tamamladı.

Cansu Gültekin kimdir?

Cansu Gültekin, 16 Mayıs 1990 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Akasya Durağı, Kavak Yelleri, Baba Candır, Kertenkele Yeniden Doğuş, Masum Değiliz, Bir Umut Yeter ve Hekimoğlu gibi dizlerde rol alan Cansu Gültekin, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol almaktadır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akasya Durağı Hangi Kanalda 2018?

Akasya durağındaki narin kim?

Cansu Gültekin 16 Mayis 1990 yilinda Istanbul’da dogdu.

Akasya Durağı Hulya kim?

İşte Asena Tuğal hayatı Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Asena Tuğal birçok dizide oynadı. 2008 yılında Akasya Durağı, 2009 yılında Ömre Bedel ve 2010 yılında da Öğretmen Kemal Filinta adlı dizilerde rol aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *