Sık sorulan: Akasya Apple Store Nerede?

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store ‘da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

Apple Store Akasya Kaçıncı kat?

Apple Store, Akasya AVM’nin zemin katında, Güney A Girişi’nin yakındadır. Otopark: Akasya meydan girişi ile DryClean Express tabelalarının yanında, yeraltı seviyesi P1 Yeşil bölümündedir.

Türkiyede kaç tane Apple Store var?

Son bir kaç senedir Türkiye’de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store ‘a sahip.

Apple nereden alabilirim?

Yeni iPhone’unuzu bir Apple Store’dan veya evinize teslim edilmek üzere apple.com/tr adresinden satın alabilirsiniz.

3 Apple Store nerede açılacak?

İşte yeni Apple mağazası hakkında bilinmeyenler! Apple ‘ın Türkiye’deki 3. mağazasını ne zaman açacağı uzun zamandır merak edilen detaylar arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni Apple Store hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgilere göre Türkiye’deki üçüncü Apple mağazası, Caddebostan’da açılacak.

iPhone satarken ne yapmalı?

Kişisel bilgilerinizi eski aygıtınızdan kaldırın iPhone ‘unuzla eşlediğiniz bir Apple Watch’unuz varsa Apple Watch’unuzun eşlemesini kaldırın. Aygıtınızı yedekleyin. iCloud, iTunes ve App Store’dan çıkış yapın. iOS 10.3 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız Ayarlar > [adınız] öğesine dokunun.

iPhone 12 kaç TL?

iPhone 12 modellerinin fiyatı 9.999 TL ‘den başlıyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Akasya Ağacı Nasıl Kurutulur?

Çalışmayan iPhone satılır mı?

Artık hasarlı, çalışmayan ve umudunuzu kestiğiniz iPhone akıllı telefonları sizden satın alıyoruz. Bu satın alma işlemine AppleUzmani.net aracılık etmektedir. Bozuk iPhone ‘larınızı Makul İletişime AppleUzmani.net gözetiminde satabilirsiniz.

Akasya AVM Apple ne zaman açılacak?

Apple, Türkiye’deki ikinci mağazasını Acıbadem Akasya AVM ‘de açıyor. 25 Ekim Cumartesi günü saat 10’da kapılarını açacak olan Apple Store, dünyadaki 444’üncü Apple Store olacak.

Apple Store Türkiye ne zaman açılacak?

Apple Store, Türkiye ‘deki ilk mağazasını 5 Nisan’da Zorlu Center’da açtı. İstanbul’daki mağaza ile dünyada 15 ülkede 424 mağazaya ulaşan Apple ‘in yeni buluşma noktası, dünyada en çok cam kullanılan mağaza olarak dikkat çekiyor.

App Store nasıl indirilir?

Uygulama indirme

  1. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda App Store uygulamasını açın.
  2. İndirmek istediğiniz uygulamaya göz atın veya bu uygulamayı arayın.
  3. Fiyatı veya İndir düğmesini tıklayın ya da fiyatın veya düğmenin üzerine dokunun.

Apple Store istanbul ne zaman açılacak?

Apple, Türkiye’deki 2’nci mağazasını yarın açıyor! Apple, Türkiye’deki ikinci mağazasını Acıbadem Akasya AVM’ de açıyor. 25 Ekim Cumartesi günü saat 10’da kapılarını açacak olan Apple Store, dünyadaki 444’üncü Apple Store olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *