Okuyucular soruyor: Akasya Duragi Ali Kemal Kim?

Akasya durağındaki Ali Kemal nereli?

Ateş Fatih Uçan, 22 Haziran 1978 tarihinde Erzurum, Oltu’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun oldu.

Fatih Uçan kaç yaşında?

Akasya Durağı dizisindeki Ali Kemal rolüyle tanındı. Ateş Fatih Uçan, 22 Haziran 1978 tarihinde Erzurum, Oltu’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun oldu.

Akasya Durağı Zeyno gerçek adı Kimdir?

Kariyerine ilk adımı Beşinci Boyut dizisiyle atan ve Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri ile tanınmaya başlayan Sitare Akbaş, daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne?, Dila Hanım, Emanet, Urfalıyam Ezelden, Analar ve Anneler dizileriyle devam etmiş, daha sonra İstanbul Sokakları dizisinde yer almıştır.

Kim milyoner olmak ister fatih ateş?

Selçuk Yöntem’in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına hayallerini gerçekleştirmek için katılan Ateş Fatih Uçan, Akasya Durağı isimli dizide Ali Kemal karakterine hayat vermişti. Fatih Uçan sinema filmi çekmek için yarışmaya katıldığını açıkladı.

Onur Şan kaç yaşında?

40 yaşında (24 Temmuz 1981)

Ateş Fatih Uçan kaç yaşında öldü?

22 Haziran 1978 tarihinde Erzurum’un Oltu ilçesinde dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nden mezun oldu.

Erimşah Bora kaç yaşında?

Cansu Gültekin, 16 Mayıs 1990 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Akasya Durağı, Kavak Yelleri, Baba Candır, Kertenkele Yeniden Doğuş, Masum Değiliz, Bir Umut Yeter ve Hekimoğlu gibi dizlerde rol alan Cansu Gültekin, şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol almaktadır.

You might be interested:  Akasya Hangi Durak?

Çiçek Taksi Sinan Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 yılında Konya Cihanbeyli’de dünyaya gelmiştir. Ankara İnönü Lisesini bitirdikten sonra ODTÜ Fizik Bölümü’nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Levent Ülgen, 1.81 metre boyunda, 78 kilo ve Aslan burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *