Hızlı Cevap: Akasya Kidzania Nerede?

Kidzmondo mu daha iyi yoksa KidZania mı?

Kidzania ve Kidzmondo ‘daki mesleklerin çoğu aynı; itfaiye, polis merkezi, hastane, banka, kuaför… vs. Kidzania alan olarak çok daha büyük, haliyle burada kalabalık pek farkedilmiyor, Kidzmondo daha küçük bir yer ve kalabalık hissediliyor. Her ikisinin ayrı yakalarda olması gayet iyi.

KidZania fiyatı ne kadar 2021?

KIDZANIA 2021 GİRİŞ BİLET ÜCRETLERİ NEDİR? Kidzania girişte 2-3 yaş için 35, 3-14 yaş için 155 TL, büyükler için ise 55 TL ödemeniz gerekiyor. 0-2 yaş ücretsiz.

Kidzmondo ne zaman açılıyor?

Kidzmondo ‘ya salı, çarşamba ve perşembe günleri 10:00 ile 16:00 arasında, cuma günleri 10:00 ile 19:00 arasında, cumartesi ve pazar günleri 10:00 ile 20:00 arasında giriş yapılabiliyor. Kidzmondo pazartesi günleri kapalı.

Kidzania kac yas icin?

KidZania, 4 -14 yaş arasındaki çocukların 65 aktiviteye katılarak sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirdiği, tercih ettikleri 100’den fazla mesleği deneyimlediği, kendi kararlarını verip, özgürce hareket ettiği, yaratıcılığını kullandığı, arkadaşlar edindiği, ürettiği dünyanın ilk çocuklar ülkesidir.

Kidzania da kaç meslek var?

KidZania Meslekleri Paramedik, Arkeolog, Manken, Diş Hekimi, Hemşire, Pilot, İnşaat Ustası, Emniyet Memuru, Gazete muhabiri, Optisyen, İtfaiyeci, Otomobil Tasarımcısı, Parfümör, Şef Aşçı, Kasiyer, Gıda Mühendisi gibi 90’dan fazla rol bulunuyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Akasya Ya Nasil Gidilir?

KidZania kim yaptı?

KidZania ‘dan söz ediyorum. Meksikalı girişimci Xavier Lopez Ancona tarafından 1999’da kurulmuş ve bugün dünyada 8 ülkede 11 şehirde faaliyete geçmiş. Bir çocuk cumhuriyeti.

KidZania Koronada açık mı?

Çocuklar Ülkesi KidZania İstanbul, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrasında ‘yeni normal’ kuralları ve yönlendirmeleri ile ek tedbirler aldı. 1 Ağustos tarihinde eğlenerek öğrenme deneyimine kaldığı yerden devam edecek.

KidZania istanbul ne zaman açılacak?

Bugün ise 0-14 yaş arası tüm çocukların eğlenerek öğrendiği ve 120’den fazla mesleği deneyimlediği KidZania İstanbul ‘u yeniden gerçek sahipleri ile buluşturmaya hazırız. KidZania İstanbul, ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ tedbirleri ile 1 Ağustos Cumartesi günü kapılarını yeniden ziyaretçilerine açıyor.

KidZania nın içinde ne var?

KidZania; gerçek bir şehir düzenlemesi içinde, çocuklara uygun boyutlarda tasarlanmış hastane, itfaiye, tiyatro, arkeoloji müzesi, üretim fabrikaları, havacılık akademisi, diş sağlığı merkezi, banka, stadyum vb. çok sayıda aktivite alanıyla çocuklara unutulmaz bir eğlence sunuyor.

KidZania saat kaça kadar açık?

Çocuklar Ülkesi KidZania; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri 11:00 – 19:00 saatleri arasında açık.

KidZania izmir nerede?

Nasıl Gidilir?: Kidzania, Akasya Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında yer almaktadır. Kidzania ‘ya ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Otobüs İle: Kidzania ‘ya İETT seferlerini kullanarak gitmek için Uzunçayır Metrobüs Otobüs Durağı’nda inmeniz gerekmektedir.

Trump AVM ne zaman kapanıyor?

Hafta içi ve hafta sonu binlerce kişinin tercih ettiği Trump AVM sabah saat 10:00’da açılırken, 12 saat boyunca açık oluyor. Yani akşam saat 22:00’da kapanıyor.

KidzMondo kaç yaş?

4 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan KidzMondo, 4 – 14 yaş grubundaki çocuklar için oyun havasında eğitim sunuyor. Çocuklar bir yandan eğlenirken diğer yandan da çeşitli meslek grupları hakkında bilgi sahibi oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *