FAQ: Apple Akasya Randevu Nasıl Alınır?

Apple dan randevu nasıl alınır?

0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak, Apple web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Önce cihazınızı seçin.

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mi?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store ‘da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

Genius Bar desteği nedir?

Genius Bar Apple ürünlerinin müşterileri için konsiyerj tarzı destek sağlamak amacıyla, Apple’ın perakende satış mağazalarından birinin tamamında bulunan bir teknoloji destek istasyonudur. Apple ürünlerinin mağazadaki onarımları eskiden Mac Geniuses olarak bilinen “Geniuses” tarafından gerçekleştirilir.

Apple randevuya giderken ne yapmalı?

Bir servis yerine giderken aşağıdakileri yanınızda götürmeyi unutmayın:

  1. Satın alma makbuzunuz (varsa); servis işleminiz için satın alma belgesine ihtiyaç duyulabilir.
  2. Aygıtınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlar.
  3. Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resmi bir kimlik belgesi.
You might be interested:  FAQ: Akasya Avm'ye Metroyla Nasıl Gidilir?

Apple Store Zorlu nasıl randevu alınır?

Telefon ile randevu alma işlemi de olanaklar içerisinde yer alıyor, Apple Zorlu Center numarası olan (0212) 708 3700 numarayı arayarak müşteri danışmanıyla yapacağınız görüşmede size yardımcı olabiliyorlar. Müsait randevu varsa eğer telefon aracılığı ile randevunuzu oluşturuyorlar.

Zorlu Center Apple Ne Zaman Açılacak 2021?

Zorlu Center ‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açacak olan Apple Store’da açılışa özel 4 bin 500 Apple tişörtü dağıtılacak. Apple Store, İstanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center ‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açıyor.

Zorlu Apple ne zaman açılır?

Apple tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Zorlu ve Akasya AVM’lerinde bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. İki Apple Store’larda da belirli güvenlik önlemleri olacak.

iPhone satarken ne yapmalı?

Kişisel bilgilerinizi eski aygıtınızdan kaldırın iPhone ‘unuzla eşlediğiniz bir Apple Watch’unuz varsa Apple Watch’unuzun eşlemesini kaldırın. Aygıtınızı yedekleyin. iCloud, iTunes ve App Store’dan çıkış yapın. iOS 10.3 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız Ayarlar > [adınız] öğesine dokunun.

iPhone 12 kaç TL?

iPhone 12 modellerinin fiyatı 9.999 TL ‘den başlıyor.

Çalışmayan iPhone satılır mı?

Artık hasarlı, çalışmayan ve umudunuzu kestiğiniz iPhone akıllı telefonları sizden satın alıyoruz. Bu satın alma işlemine AppleUzmani.net aracılık etmektedir. Bozuk iPhone ‘larınızı Makul İletişime AppleUzmani.net gözetiminde satabilirsiniz.

Apple nereden alabilirim?

Yeni iPhone’unuzu bir Apple Store’dan veya evinize teslim edilmek üzere apple.com/tr adresinden satın alabilirsiniz.

3 Apple Store nerede açılacak?

İşte yeni Apple mağazası hakkında bilinmeyenler! Apple ‘ın Türkiye’deki 3. mağazasını ne zaman açacağı uzun zamandır merak edilen detaylar arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni Apple Store hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgilere göre Türkiye’deki üçüncü Apple mağazası, Caddebostan’da açılacak.

You might be interested:  FAQ: Akasya Durağı Safiye Kim?

Türkiye’de Apple var mı?

Son bir kaç senedir Türkiye ‘de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store’a sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *