FAQ: Apple Akasya Nasıl Randevu Alınır?

Apple dan randevu nasıl alınır?

0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak, Apple web sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz. Önce cihazınızı seçin.

Apple Store randevu almadan gidilir mi?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store ‘da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

Apple Store kaça kadar açık?

Diğer sorularınız için Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Genius Bar desteği nedir?

Genius Bar Apple ürünlerinin müşterileri için konsiyerj tarzı destek sağlamak amacıyla, Apple’ın perakende satış mağazalarından birinin tamamında bulunan bir teknoloji destek istasyonudur. Apple ürünlerinin mağazadaki onarımları eskiden Mac Geniuses olarak bilinen “Geniuses” tarafından gerçekleştirilir.

You might be interested:  Sık sorulan: Akasya Durağı Ne Zaman Başlıyor?

Apple randevuya giderken ne yapmalı?

Bir servis yerine giderken aşağıdakileri yanınızda götürmeyi unutmayın:

  1. Satın alma makbuzunuz (varsa); servis işleminiz için satın alma belgesine ihtiyaç duyulabilir.
  2. Aygıtınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz tüm aksesuarlar.
  3. Nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi resmi bir kimlik belgesi.

Apple Store Zorlu nasıl randevu alınır?

Telefon ile randevu alma işlemi de olanaklar içerisinde yer alıyor, Apple Zorlu Center numarası olan (0212) 708 3700 numarayı arayarak müşteri danışmanıyla yapacağınız görüşmede size yardımcı olabiliyorlar. Müsait randevu varsa eğer telefon aracılığı ile randevunuzu oluşturuyorlar.

Zorlu Center Apple Ne Zaman Açılacak 2021?

Zorlu Center ‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açacak olan Apple Store’da açılışa özel 4 bin 500 Apple tişörtü dağıtılacak. Apple Store, İstanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center ‘da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açıyor.

iPhone satarken ne yapmalı?

Kişisel bilgilerinizi eski aygıtınızdan kaldırın iPhone ‘unuzla eşlediğiniz bir Apple Watch’unuz varsa Apple Watch’unuzun eşlemesini kaldırın. Aygıtınızı yedekleyin. iCloud, iTunes ve App Store’dan çıkış yapın. iOS 10.3 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız Ayarlar > [adınız] öğesine dokunun.

iPhone 12 kaç TL?

iPhone 12 modellerinin fiyatı 9.999 TL ‘den başlıyor.

Çalışmayan iPhone satılır mı?

Artık hasarlı, çalışmayan ve umudunuzu kestiğiniz iPhone akıllı telefonları sizden satın alıyoruz. Bu satın alma işlemine AppleUzmani.net aracılık etmektedir. Bozuk iPhone ‘larınızı Makul İletişime AppleUzmani.net gözetiminde satabilirsiniz.

Akasya Apple saat kaçta kapanıyor?

Apple Akasya saat 19:00’da kapanmakta.

Zorlu Center iPhone kaça kadar açık?

Zorlu Center ‘daki Apple Store haftanın her günü 10:00 ile 18:00 arası, Akasya AVM’deki Apple Store…

Akasya Apple ne zaman kapanıyor?

Apple ‘ın sitesindeki açıklamaya göre 15 Nisan yani bugünden itibaren mağazaları 20 Nisan 2021 tarihine kadar kapalı görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *