FAQ: Akasya Hm Hangi Katta?

Akasya AVM’de HM Home var mı?

H&M, İstanbul’daki 22. Mağazasını Anadolu yakasının en popüler alışveriş merkezi Akasya AVM ‘de açtı. Toplam 3 kattan oluşan H&M Akasya mağazası, 2350 metre karelik bir satış alanında yer alıyor.

Akasya Apple kaçıncı katta?

Apple Store, Akasya AVM’nin zemin katında, Güney A Girişi’nin yakındadır. Otopark: Akasya meydan girişi ile DryClean Express tabelalarının yanında, yeraltı seviyesi P1 Yeşil bölümündedir.

Akasya AVM HM açıldı mı?

Moda markası H&M, İstanbul’daki yirmi ikinci mağazasını Anadolu yakasında açtığını bildirdi. Yapılan açıklamaya göre, şirketi yeni mağazası Akasya AVM ‘de açıldı. Toplam üç kattan oluşan H&M Akasya mağazası’nın, 2 bin 350 metrekarelik bir satış alanında yer aldığı belirtildi.

Meydan Avm’de Hangi mağazalar var?

Başta IKEA, Media Markt, Boyner, 5M Migros, Cinemaximum, Joker Dünyası, Mango, LC Waikiki, Intersport, Koton, Defacto olmak üzere, uluslararası ve ulusal 170 markanın magazaları, restaurantlar, cafeler, son teknolojik özelliklere sahip 2.500 koltuk kapasiteli 10 salondan oluşan müthiş bir sinema kompleksi ve 3.500 m2

Akasya AVM kaç mağaza var?

Kent Etabında konumlanan Akasya Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 250 mağaza yer almakta olup 6 Mart 2014 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Akasya köpek alıyor mu?

Bütün yeni açılan AVM’ler artık içeriye evcil hayvan kabul ediyor.

You might be interested:  Akasya Durağı Dilek Kim?

Akasya ne zaman açılıyor?

AKASYA AVM ÇALIŞMA SAATLERİ 2021! AKASYA ACIBADEM SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR? Akasya AVM saat 10.00’da açılıyor ve akşam 22.00’de kapanıyor. Diğer alışveriş merkezlerinde olduğu gibi, burada da öğle arası tatili verilmeden müşterilere hizmet aralıksız devam etmektedir.

Akasya AVM Apple ne zaman açılacak?

Apple, Türkiye’deki ikinci mağazasını Acıbadem Akasya AVM ‘de açıyor. 25 Ekim Cumartesi günü saat 10’da kapılarını açacak olan Apple Store, dünyadaki 444’üncü Apple Store olacak.

Apple mağazaları neden kapalı?

Türkiye’de koronavirüs vaka sayılarının 63.000’e dayanmasının ardından kısmi kapanma sürecine geçilmişti. Apple, Türkiye’deki Apple Store mağazalarını kapatma kararı aldı. Vaka sayılarının düşmesini bekleyecek olan Apple, bu süreçte Apple Zorlu Center ve Apple Akasya mağazalarını komple kapatacak.

Akasya Sneaks up kaçıncı katta?

Sneaks Up İstanbul – Acıbadem Mh. Çeçen Sok. No:25 Akasya AVM K:2 Mğz.

H&M ne zaman açılacak?

Uluslararası moda perakendecisi H&M, Türkiye’de ilk mağazasını 6 Kasım’da açacak. H&M ‘den yapılan açıklamaya göre, H&M ‘nin ilk mağazası, Forum İstanbul’da 2,300 metrekarelik bir alanda kurulacak.

H&M nin türkiyede kaç tane mağazası var?

H&Min kaç mağazası var Haberi H&M, eylülde 6 yeni mağaza açacak. Böylece Türkiye’deki mağaza sayısını 29’a çıkaracak.

H&M Home mağazaları nerede?

H&M Home; İstanbul’da Capitol haricinde İstiklal Caddesi ve Mall of Istanbul’da, İstanbul dışında ise H&M Ankara Cepa AVM, Bodrum Midtown AVM ve İzmir Hilltown AVM’de yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *