FAQ: Akasya Durağı Tuğçe Kim?

Akasya Durağı ndaki Tuğçe kimdir?

İzmir Karşıyaka’da Ahmet ve Neşe çiftinin tek çocuğu olarak 26 Ağustos 1989’da dünyaya gelen Zeynep Dörtkardeşler’in babası Karşıyaka Spor Kulübü’nün alt yapısında yetişim A takımına gelen eski futbolcu, annesi ise bankacıdır. Dörtkardeşler, Kız Meslek Lisesi grafik bölümünden mezun oldu.

Zeynep Kırşan hangi dizide oynadı?

Oyunculuğa ilk olarak 2007’de dahil olduğu Doktorlar dizisiyle başlayıp sırasıyla; 2007 Kader, eşi Alp Kırşan ile tanışmasına vesile olan ve kariyerinde neredeyse dönüm noktası sayılabilecek 2008 Akasya Durağı, 2010 Maskeli Balo, 2011-2012 yıllarında Dinle Sevgili, 2012 Umutsuz Ev Kadınları ve son olarak SİNE 8 adlı

Zeynep Dörtkardeşler ne mezunu?

Babası Karşıyaka Spor Kulübü’nün alt yapısında yetişip A takımına kadar gelen eski futbolculardan, annesi ise bankacı imiş. Zeynep Dörtkardeşler, Kız Meslek Lisesi grafik tasarım mezunudur. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde okumaktadır.

Alp Kırşan eşi kimdir?

Alp Kırşan (d. 3 Kasım 1979; Karşıyaka, İzmir), Türk dizi ve sinema oyuncusu, manken. Alp Kırşan liseyi doğduğu yer olan İzmir’de okumuştur. Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur.

Zeynep Dörtkardeşler kimin kızı?

Uzun yıllardır Acun Medya ile çalışan Alp Kırşan, 2012 yılından beri reytingleri alt üst eden Survivor’un sunuculuğunu yapıyordu. Survivor’dan ayrılma kararını yarışma bittikten sonra ailesiyle buluştuğu an aldığını söyleyen Alp Kırşan, onları çok özlediğinin farkına vararak ve onlarsız yapamayacağını dile getirdi.

Zeynep Dörtkardeşler kaç yaşında?

“Baba Ocağı”ndaki rol arkadaşı Ceren Hindistan’la olan öpüşme sahnesi, Burak Özçivit ‘in özel hayatına darbe vurmuş, söz konusu sahne sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler ‘le arasını açmıştı.

You might be interested:  Soru: Apple Akasya Ne Zaman Açılıyor?

Alp Kırşan babası kim?

Alp Kırşan, Zeynep Dörtkardeşler ile evli. ALP KIRŞAN’IN KAÇ ÇOCUĞU VAR? Alp Kırşan ‘ın iki erkek çocuğu var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *