FAQ: Akasya Durağı Sinan Kaya Kim?

Çiçek Taksi Sinan Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 yılında Konya Cihanbeyli’de dünyaya gelmiştir. Ankara İnönü Lisesini bitirdikten sonra ODTÜ Fizik Bölümü’nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi. Levent Ülgen, 1.81 metre boyunda, 78 kilo ve Aslan burcudur.

Levent Ülgen ne iş yapar?

Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen ‘dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu.Anne tarafı Konya Cihanbeylili, baba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır.

Levent Ülgen kürt mu?

Kadir, yani Levent Ülgen 78 Kuşağı’ndan. Dev-Gençli. Baba tarafından dedesi Kurtuluş Savaşı gazisi, kaymakam katipliği yapmış. Annesinin dedesi ise kendi tabiri ile “Çok özel bir kamyon şoförü, Kürt Hasan.” Anne tarafı Konya Cihanbeylili, baba tarafı ise Şereflikoçhisarlı.

Levent Ülgen Cihanbeylinin hangi köyünden?

Türkiye’nin en iyi haber sitesi Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen ‘dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu.Anne taraba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır. Babası Yaşar Bey İş Bankası’nda müdürlük yapmış. Bir kız kardeşi vardır.

Levent Ülgenin kaç çocuğu var?

Ankara İnönü Lisesi’ni, ODTÜ Fizik Bölümü ‘nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü ‘nü bitirdi. Tiyatroya Erkan Yücel’in Ankara Halk Tiyatrosu’nda başladı.

Levent Ülgen kaç ortalama?

Peki, zihinlere kazınan bu tiplemeleri canlandıran Ömer Levent Ülgen ‘i ne kadar tanıyorsunuz? İyi bir tiyatrocu, dizi ve sinema oyuncusu olan Ülgen, ODTÜ’yü 4.00 ortalama ile bitirmiştir.

Levent Ülgen in babası kimdir?

LEVENT ÜLGEN HAYATI! Levent Ülgen, Tam adı Ömer Levent Ülgen ‘dir. 8 Ağustos 1962 tarihinde Cihanbeyli, Konya’da doğdu.Anne taraba tarafı ise Şereflikoçhisarlıdır. Babası Yaşar Bey İş Bankası’nda müdürlük yapmış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *