Apple Akasya Nerede?

Apple Store Akasya Kaçıncı kat?

Apple Store, Akasya AVM’nin zemin katında, Güney A Girişi’nin yakındadır. Otopark: Akasya meydan girişi ile DryClean Express tabelalarının yanında, yeraltı seviyesi P1 Yeşil bölümündedir.

Apple Store kaça kadar açık?

Diğer sorularınız için Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Zorlu Apple ne zaman açılıyor?

Apple tarafından yapılan resmî açıklamaya göre, Zorlu ve Akasya AVM’lerinde bulunan Apple Store’lar 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak. İki Apple Store’larda da belirli güvenlik önlemleri olacak.

Akasya AVM Apple ne zaman açılacak?

Apple, Türkiye’deki ikinci mağazasını Acıbadem Akasya AVM ‘de açıyor. 25 Ekim Cumartesi günü saat 10’da kapılarını açacak olan Apple Store, dünyadaki 444’üncü Apple Store olacak.

Apple nereden alabilirim?

Yeni iPhone’unuzu bir Apple Store’dan veya evinize teslim edilmek üzere apple.com/tr adresinden satın alabilirsiniz.

3 Apple Store nerede açılacak?

İşte yeni Apple mağazası hakkında bilinmeyenler! Apple ‘ın Türkiye’deki 3. mağazasını ne zaman açacağı uzun zamandır merak edilen detaylar arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni Apple Store hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Bu bilgilere göre Türkiye’deki üçüncü Apple mağazası, Caddebostan’da açılacak.

You might be interested:  Soru: Akasya Sc Nerede?

Türkiye’de Apple var mı?

Son bir kaç senedir Türkiye ‘de faaliyetlerini arttıran Apple, Zorlu Center ve Akasaya’da olmak üzere iki adet Apple Store’a sahip.

Zorlu Center iPhone kaça kadar açık?

Zorlu Center ‘daki Apple Store haftanın her günü 10:00 ile 18:00 arası, Akasya AVM’deki Apple Store…

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mı?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

iPhone randevu nasıl alınır?

Apple Randevu Nasıl Alınır? Normal şartlar altında Apple Store Web sitesine girerek Apple’dan randevu alabilir ve size belirtilen randevu saatinde Apple Store’da bulunmanız yeterli olacaktır.

Zorlu bayramda açık mı?

zorlu center avm bayramda açık mı Haberi Zorlu Center AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bayramın diğer günleri ise 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Apple zorlu Ne Zaman Açılacak 2021?

Zorlu Center’da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açacak olan Apple Store’da açılışa özel 4 bin 500 Apple tişörtü dağıtılacak. Apple Store, İstanbul Zincirlikuyu’daki Zorlu Center’da 5 Nisan sabahı saat 10.00’da kapılarını açıyor.

Today at Apple nedir?

Uygulamalı Keşif, Yürüyüş ve Laboratuvar etkinliklerini içeren yeni Today at Apple serisinden bir örnek. Today at Apple ayrıca fotoğrafçılık, kod yazma, sanat ve tasarımla ilgilenen aileler ve her yaştan çocuklar için de harika bir kaynak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *