Akasya Asıltürkmen Kimin Kızı?

Akasya Türkmen kaç yaşında?

Oyuncu Akasya Asıltürkmen 2016 yılında Serdar Özerman ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin bu evlilikten Pera isminde bir kızları oldu. Pera dün 2 yaşına bastı. Anne Akasya Asıltürkmen minik kızı için sürpriz parti organize etti.

Akasya Türkmen nereli?

Akasya Asıltürkmen, 14 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur.

Asil Türkmen kaç yaşında?

Akasya Asıltürkmen, 21 Ağustos 2016 tarihinde Serdar Özerman ile evlendi. Pera Özerman (d.7 Kasım 2016) adında bir kız çocuğu vardır.

Akasya Asıltürkmen boşandı mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Üç yıl önce Serdar Özerman ile dünyaevine giren Akasya Asıltürkmen, geçtiğimiz hafta tek celsede boşandı. Boşanma sonrası takipçilerinden çok sayıda mesaj alan oyuncu ayrılık sonrası ilk paylaşımını yaptı.

Akasya Asıltürkmen eşi boşandı mı?

Akasya Asıltürkmen ‘den boşanma sonrası şaşırtan paylaşımOyuncu Akasya Asıltürkmen, hakkında çıkan boşanma haberleri sonrası sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşıma imza attı. Akasya Asıltürkmen ile Serdar Özerman boşandı Oyuncu Akasya Asıltürkmen ile Serdar Özerman’ın 3 yıllık evliliği tek celsede bitti.

Pera ne demek?

Pera karşı taraf öte taraf anlamına gelmektedir. Latince bir kelime olan Petra söz öbeğinden türetilmiştir. Sağlam ve güçlü bir kişiyi ifade eder. Pera isminin bir diğer anlamı ise Peri olarak bilinir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *