Akasya Apple Ne Zaman Açılacak?

Zorlu Apple ne zaman açık?

Kurumsal veya profesyonel bir müşteriyseniz Apple Kurumsal Müşteriler Mağazası’nı ziyaret edebilir veya Pazartesi ila Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit hattan 00800 448 829 875 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da cep telefonunuzdan 0216 282 15 12 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır)

Apple mağazaları neden kapalı?

Türkiye’de koronavirüs vaka sayılarının 63.000’e dayanmasının ardından kısmi kapanma sürecine geçilmişti. Apple, Türkiye’deki Apple Store mağazalarını kapatma kararı aldı. Vaka sayılarının düşmesini bekleyecek olan Apple, bu süreçte Apple Zorlu Center ve Apple Akasya mağazalarını komple kapatacak.

Apple Akasya kaçıncı katta?

Apple Store, Akasya AVM’nin zemin katında, Güney A Girişi’nin yakındadır. Otopark: Akasya meydan girişi ile DryClean Express tabelalarının yanında, yeraltı seviyesi P1 Yeşil bölümündedir.

Apple Store kaça kadar açık?

Diğer sorularınız için Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Zorlu Center Apple randevu almadan gidilir mi?

Apple Zorlu Center. Açığız ve sizi karşılamaya hazırız. Mağazalarımıza randevusuz, veya Uzmanla bire bir alışveriş için rezervasyon yaparak gelebilirsiniz. Mağazaya geldiğinizde, doğrudan Genius Bar’dan veya rezervasyon yaparak teknik destek alabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Akasya Apple Nerede?

Zorlu Apple randevu nasıl alınır?

0216 282 15 11 nolu telefon numarası Apple müşteri hizmetlerine ait. Bu numarayı arayarak, destek elemanına sizin için randevu ayarlamasını rica edebilirsiniz.

Apple Store takas yapıyor mu?

Evet. Apple aygıtlarını ve Apple ‘ın sahip olduğu markalara ait aygıtları istediğiniz Apple Store ‘da veya online olarak geri dönüştürme olanağı sunuyoruz.

iPhone randevu nasıl alınır?

Apple Randevu Nasıl Alınır? Normal şartlar altında Apple Store Web sitesine girerek Apple’dan randevu alabilir ve size belirtilen randevu saatinde Apple Store’da bulunmanız yeterli olacaktır.

iPhone 13 ne zaman?

Daha önce doğru çıkan sızıntılara imza atan analist Dan Ives, Apple’ın aklındaki kesin tanıtım ve satış tarihlerini paylaştı. Dan Ives’in iddiasına göre yeni iPhone 13 ailesi 14 Eylül 2021 Salı günü tanıtılacak.

Apple nasıl mesaj atabilirim?

Mesaj gönderme:

  1. Yeni bir mesaja başlamak için ekranın en üstündeki. simgesine dokunun ya da var olan bir mesaja dokunun.
  2. Her alıcının telefon numarasını, adını veya Apple kimliğini girin. simgesine dokunun, sonra kişileri seçin.
  3. Metin alanına dokunun, mesajınızı yazın, sonra göndermek için. simgesine dokunun.

Apple Store Türkiye nasıl geçerim?

Bölgenizi değiştirmek için iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı kullanma

  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza, ardından Ortamlar ve Satın Almalar’a dokunun.
  3. Hesabı Görüntüle’ye dokunun.
  4. Ülke/Bölge seçeneğine dokunun.
  5. Ülkeyi veya Bölgeyi Değiştir seçeneğine dokunun.

Akasya kaça kadar açık?

AKASYA AVM ÇALIŞMA SAATLERİ 2021! AKASYA ACIBADEM SAAT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇTA KAPANIYOR? Akasya AVM saat 10.00’da açılıyor ve akşam 22.00’de kapanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *